Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike jak zobaczyłem Twój nick wśród komentarzy, to już wiedziałem że będziesz tu konia walił do swojego wspaniałego lajfstajlu.
Powiedz tak szczerze, jesteś takim Polakiem z trochę biedy, który się dorobił sporego majątku za granicą, co nie? Pytam, bo idealnie pasujesz do takiego schematu
  • Odpowiedz
@brakloginuf w sumie idealnie pasuje do autora. Aczkolwiek skupiam się głównie na tej ciągłej potrzebie chwalenia się bogactwem i stylem życia xD z mojego otoczenia robiły to tylko osoby, którym się za młodu nie przelewało. Teraz co wchodzę na insta to widzę ich posty przy nowych furach i pytania "to gdzie mam jechać, Paryż czy Wenecja?" itd xd
  • Odpowiedz
tej ciągłej potrzebie chwalenia się bogactwem i


@LiamRockwell: najbardziej chwala sie ci, co tak naprawde nie maja. Zycie na pokaz. Ludzie majacy majatek nie musza lechtac swego ego co chwile - lata robienia biznesu wlasnie mi to pokazaly.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: @LiamRockwell:
Koledzy sympatyczni… czy ja kiedykolwiek napisałem ze jestem bogaty?
To ze opisując swoje życie takim jakie jest powoduje ze inni myślą ze się chwale bogactwem. Świadczy tylko i wyłącznie o ich perspektywie, punkcie widzenia, postrzeganiu siebie w porównaniu do swojej sytuacji.
Nie kryje się z tym ze obce są mi problemy z zakupem jedzenia czy tez z opłaceniem rachunków ale to wcale nie znaczy ze lansuje
  • Odpowiedz
@LuckyStrike napisałeś, że jesteś bogaty, po prostu nie zrobiłeś tego wprost. Jeżeli moja perspektywa według Ciebie ma znaczenie to Cie zasmucę, bo to znaczy że z perspektywy osoby bogatej również jesteś obciachowcem, który szpanuje bogactwem. Takim sąsiadem wracającym na wioske po dwóch latach w usa. W sumie przykre
  • Odpowiedz
  • 0
@brakloginuf Już widzę jak ktoś naprawdę bogaty i zadowolony ze swojego życia wchodzi na wykop żeby snobować jaki to on nie jest bogaty. Pewnie troll...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@LuckyStrike: nie masz życia poza wykopem? Nic nie robisz tylko pałujesz się i na siłę chcesz nas przekonać, że masz super życie, nikogo to nie obchodzi, a ty chyba sam w to nie wierzysz xd wracaj ugniatać siura tego ladyboya, co z tobą mieszka
  • Odpowiedz