Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike a Ty rozumiesz to, ze kazdy jest inny. lubie bardzo swoja prace ale moim bardzo ważnym elemenem w zyciu jest odpoczynek i zycie poza praca. Jest to dla mnie najistotniejsza rzecz. Ty poswiecasz sie pracy bo to lubisz i zaspokaja to Twoje potrzeby. Ja uwazam, ze chce zarabiac dobrze nie robiac nadgodzin ale nie marzy mi sie zycie szejka arabskiego i pomnazanie i pomnazanie na koncie. Wydaje pieniadze lekka reka
  • Odpowiedz
taka prawda, takie historyjki możesz tu dla poklasku paru koczkodanów pisać, w życiu z poważnym biznesem nie miałeś do czynienia


@taktosiekonczy: czemu w-----a Cie tak sukces innych. Co tak kuje w dupe. Jesli Tobie nie wyszlo to na pewno nie dlatego ze ktos Ci zyczy zle, po co ta frustracja na innych ktorym idzie.
  • Odpowiedz
żyje w Chinach, a tam jest niewolniczy kult pracy i widać, że przesiąkł tym ostro. Jemu się nawet nie mieści w głowie, że ktoś moze chcieć pracować mniej, co jest czymś normalnym dla ludzi cywilizowanych


@wrzeczysamej:

Typie, co ty p--------z xD To chyba ty nie miałeś nigdy dobrze płatnej pracy i rzucasz się jak małpa na każde nadgodziny, żeby dociulac do tych 3.5k netto
  • Odpowiedz
@brakloginuf: dokladnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co moglbym jeszcze dopisac - z tego co wiem, warto pamietac ze azjatycki dzien pracy jak trwa 12-16 godzin to wcale nie znaczy ze robia 1.5 - 2 raza wiecej niz my ze swoim 8h.

Zreszta to nawet widac po postaach naszefo fana Chin, duza czesc pracy zajmuja dojazdy, palenie, imprezy integracyjne itd itd

Takie stereotypowe zycie dynamicznika
  • Odpowiedz
Przykładowo w ciągu ostatnich dwóch miesięcy przepracowałem góra 5 dni


@LuckyStrike: to c-----o, bo jakbys mial dobra prace to bys nie odpuszczal tak

Peace, cygara nie mam bo nie jaram a alkoholu nie pijam
  • Odpowiedz
@brakloginuf: pracuje od zlecenia do zlecenia. Ostatnio próbowałem się zmusić do powrotu do prowadzenia kanału na YouTube ale pffff rozleniwilem się. Może w tym tygodniu coś sklece.
Jutro jadę do fabryki kiełbasy na podpisanie kontraktu. Śniadanie z klientem potem jedziemy do fabryki. Gadka szmatka w fabryce 2-3 godzinki ale potem trzeba będzie z nimi pic na kolacji… wiec cały dzień zejdzie i znowu się obudzę na kacu ( ͡°
  • Odpowiedz
Wydaje pieniadze lekka reka bo zycie jest krotkie i trzeba nim sie cieszyc.


@biceps35: szanuje to w opór, na starość kasa nie cieszy

Ja po prostu nie jestem na etacie i jak jest robota to z---------m a potem mam dłuższe wakacje. Mam nietypowa prace i szanuje każde zlecenie. Nie wyobrażam sobie odmówić… No chyba ze kasa słaba wtedy wiadomo ze nie ma się co zarzynać za grosze.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Azory, aczkolwiek najpierw w sierpniu rekonesans jak się tam mieszka - w zeszłym roku sprawdzałem Maderę i zniechęciło mnie to, że jednak jest ciutkę zbyt drogo w stosunku do tego co wyspa oferuje (a oczekiwania mam dość konkretne niestety, no ale jak się nie spodoba to mam całą listę miejsc do sprawdzenia od północnej Hiszpanii po Honduras ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz