Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 107
391 829 + 32 + 2 + 49 = 391 912

Jakoś tak się ostatnio (2 razy, na 2 możliwe!) zdarza, że po holowaniu @ostoja następnego dnia holuję swoją kochaną żonę ;D
No to wczoraj pojechaliśmy w miejsce, gdzie byliśmy na naszym chyba drugim rande wu :333 <3 :D
Twierdza Modlin, bo o tym miejscu mowa, całkiem przyzwoita jest, jak zawsze. Dużo fotek, trochę prób #zgodnoscprezentowanejszosyzzasadamivelominati, takie tam pitu pitu rowerowe. Bardzo szanuję DDR między Jabłonną a Nowym Dworem Mazowieckim, szkoda, że nie jest to pociągnięte do największej atrakcji tej okolicy, bo przejazd przez most nad Narwią straszny tak na drodze (DK85 straszliwa), jak i chodnikiem obok (wąski, barierki zaraz obok, brrr!)... powrót ciapongiem.
Dzisiaj metry w górę na klasycznych skarpianych podjazdach, a na koniec te śmieszne, kolorowe, #bmw obczaiłem.

#rowerowyrownik #gravel #roadplus #modlin

Skrypt | Statystyki
AbaddonLincoln - 391 829 + 32 + 2 + 49 = 391 912

Jakoś tak się ostatnio (2 razy, na ...

źródło: comment_1624907989NfinNAjCMzD7eukmDVwMeQ.jpg

Pobierz
  • 25
@satreey: filozofii nie ma. Jedziesz z Wwa ścieżką nad Wisłą przez Białołękę, skręcasz w Przyrzecze, do Modlińskiej dojeżdżasz i jej lewą stroną, za ekranami akustycznymi jest przeskok do Jabłonny. Tam od razu zaczyna się pas rowerowy i przeskakując z lewa na prawo, już jako DDR potem, leci do samego NDM wzdłuż DW630. Przez NDM trzeba kawałek przejechać tą drogą, dojeżdża się nią (jako ul. Wojska Polskiego) do DK85, w prawo do
bo przejazd przez most nad Narwią straszny tak na drodze (DK85 straszliwa), jak i chodnikiem obok (wąski, barierki zaraz obok, brrr!)


@AbaddonLincoln: Ja tu mieszkam i ten most to totalna porażka. Ja nie wiem, gdzie ty ten chodnik widzisz, tam nawet pieszy się ledwie mieści, a dwójka wymijając się musi już pokombinować. Marzę aby w końcu wybudowali oddzielny most pieszo-rowerowy, ale to tylko marzenia. Z kolei na moście rowery bardzo #!$%@?ą,
@AbaddonLincoln: zazdro roweru :) odstawiałem ten model koleżance do serwisu i testowo po odbiorze robiłem parę kilometrów - jakby mi się dzisiaj trafił w tym malowaniu i w okazyjnej kasie to bym nawet nie szukał motywacji dla tego zakupy tylko bym go kupił :D