Wpis z mikrobloga

Mój gruzik już po remoncie :)
Poszło w niego około 14k ale już mamy skrzynię po kompletnej regeneracji i silnik uszczelniony oraz wymienione multum części jak rozrząd, wszystkie elementy ruchome, rolki paski, nowy kompresor klimy z przewodami, poduszki kołyski itp itd.
Są też nowe soczewki bixenon (omg jak to teraz świeci)

Teraz leci za 2 tyg na lakiernię na nowy lakier czarna perła 3 warstwowa (kolor z palety bmw lub mazdy - jeszcze się zastanawiam).

Felgi też idą w czarny kolor i będą służyły jako zimowe, na lato będzie komplet od S8 również pomalowany na czarno.

Na ten sezon jest jeszcze plan na oklejenie wykończeń drewnianych w środku na czarno i gruntowny detailing.
W przyszłym sezonie lub najpóźniej za 2 sezony będzie zmiana car audio na coś mocniejszego ale nie będzie to typowy hi-end bo nie jest to też auto do codziennej jazdy.
#pokazauto #motoryzacja #pokazgruza #chwalesie
Odwrocuawiacz - Mój gruzik już po remoncie :)
Poszło w niego około 14k ale już mamy ...

źródło: comment_16243436463iSq786zyivKgtUNwNPkpF.jpg

Pobierz
  • 130
@4517974: ale cymbał ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie widziałem tego, dzięki.
@Palladyn400: na pasku, tak same części bo robocizna zbiorczo była ustalana za całość wraz z wyjęciem silnika i skrzyni.
@Fenix255: z drugiej strony stał kontener na śmieci ale przyćmiłby widok mojego gruza więc wybralem krzaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: no koszty są ale jak wspomniałem nie jest to
@Odwrocuawiacz: To po kiego grzyba ci taki samochód? Cała ta masa i wymiary są po to by przy długiej jeździe było wygodnie i cicho :/

Wiem, że ładny ale przecież w nim nic nie słychać przy 160 i łatwo się zagapić jadąc 180
@miroslaw_anonowski: nie podoba mi się ten odcień, tabliczkę z nr lakieru wkleję koło vin by w razie czego nie było kłopotu z doborem.
@ksiak: standardowo :) mam z 2000km nalatane na nowym dopiero
@adamssson: to nie moje pierwsze takie inwestowanie więc liczę się z ewentualnymi innymi awariami i mam też tolerancję na ewentualne "ciche dni" zamknę w garażu i niech stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shatter: to i tak lepiej niż przypadkiem ja bym wymusił Sebastianowi (ʘʘ)
Bo jak z jego ubezpieczenia to jeszcze damy radę, jakby mi się przytrafiło to bym bardziej rozpaczał no ale zdarza się i tak.
Teściu wsadził w auto sporo kasy bo robił instalację gazową za 6k + kilka napraw i wyszło prawie tyle co u mnie i 2 miesiące później spadło drzewo na auto xD