Wpis z mikrobloga

Mój gruzik już po remoncie :)
Poszło w niego około 14k ale już mamy skrzynię po kompletnej regeneracji i silnik uszczelniony oraz wymienione multum części jak rozrząd, wszystkie elementy ruchome, rolki paski, nowy kompresor klimy z przewodami, poduszki kołyski itp itd.
Są też nowe soczewki bixenon (omg jak to teraz świeci)

Teraz leci za 2 tyg na lakiernię na nowy lakier czarna perła 3 warstwowa (kolor z palety bmw lub mazdy - jeszcze się zastanawiam).

Felgi też idą w czarny kolor i będą służyły jako zimowe, na lato będzie komplet od S8 również pomalowany na czarno.

Na ten sezon jest jeszcze plan na oklejenie wykończeń drewnianych w środku na czarno i gruntowny detailing.
W przyszłym sezonie lub najpóźniej za 2 sezony będzie zmiana car audio na coś mocniejszego ale nie będzie to typowy hi-end bo nie jest to też auto do codziennej jazdy.
#pokazauto #motoryzacja #pokazgruza #chwalesie
Odwrocuawiacz - Mój gruzik już po remoncie :)
Poszło w niego około 14k ale już mamy ...

źródło: comment_16243436463iSq786zyivKgtUNwNPkpF.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
@Odwrocuawiacz: Tak szczerze i bez hejtu, co cie jara w tym aucie? Nie dość że jest szeroko wyśmiewane, to nie ma to specialnie dobrego wyglądu, też jestem miłośnikiem starszych autek, 80/90/00 lata, ale to auto jest raczej zwyczajnie brzydkie Przecież jak bym zobaczył taką audice jeszcze z czarnymi felami to bym sie #!$%@? zasmarkał jaki ham wyjechał na wioske xD Bo nie oszukujmy sie z miasta to ty raczej nie jesteś.
  • Odpowiedz
@Frygus96: nie tylko jestem fanem motoryzacji ale i pracuję w tej branży już dłuższy czas :)

Widzisz tobie się nie podoba, a mi tak i mam prawo do odmiennego gustu.
Auto ma 4x4, fajną jednostkę i nie jest skomplikowane ani nafaszerowane elektroniką i to właśnie że jest proste i duże i wg mnie ładne oraz fakt że mamy je od 2008 roku bez awarii sprawiło że wspólnym mianownikiem była właśnie decyzja
  • Odpowiedz
skrzynię po kompletnej regeneracji i silnik uszczelniony oraz wymienione multum części jak rozrząd, wszystkie elementy ruchome, rolki paski, nowy kompresor klimy z przewodami, poduszki kołyski itp itd.

Są też nowe soczewki bixenon


@Odwrocuawiacz: tyle rzeczy za 14k to w sumie niedrogo
  • Odpowiedz
@MikiGRU: no adekwatnie do czasu posiadania auta, bo ja przez 10 lat wydałem na niego połowę tego co palacz na fajki różnica jest taka że ja mam gruza a palcz puścił całą kasę z dymem, o analogię mi bardziej chodziło.

@Drogomir: też tak sądzę zwłaszcza że same oleje i inne eksploatacyjne rzeczy swoje kosztują, jak wspomniałem dużo rzeczy miałem po fajnych rabatach ze względu że pracuję w branży, normalnie pewnie
  • Odpowiedz
@Odwrocuawiacz cały czas nie widzisz jakie to jest bezsensu xD

A ile wydałeś na papier toaletowy? Kupując szary zaoszczedzilbys trochę przez 10lat

Albo ile wydałeś na paliwo do tego trupa przez te 10 lat? A mogłeś odkładać do skarbonki xD
  • Odpowiedz
@MikiGRU: akurat paliwo łatwo policzyć, średnio 14 l na 100 km i zrobiłem nim prawie 20k km w 10 lat.
Dalej mniej od palacza :) więc porównanie jak najbardziej trafne, po prostu jak ktoś mi zagląda do portfela to odpowiadam
That's it :)

Bez sensu jest pytanie po co to robię, dlaczego itp.
Tak chciało życie :) nie wszystko się robi tylko po to by zarobić na tym kasę ( ͡
  • Odpowiedz
@Odwrocuawiacz: ja właśnie przejebuje ciezko zarobione pieniądze na starszą alfe i #!$%@?. Po prostu jest optymalna dla mnie do zasuwania po mieście. Dzisiaj powyżej 120 koni jeśli już jest jakieś male auto to od razu dostaje DSG itd. taka bomba która mocno wybuchnie kiedyś jak chce się mieć auto długo. A taki gruz czy starszy model serwisowany nie będzie tak kosmicznie droga opcją, do tego przyjemniej jeżdżącą. 3 cylindrowe 1.0 mnie
  • Odpowiedz
@Odwrocuawiacz: No silników i innych części to nie da sie w nich zajechać, tego im nie można odmówić. tak jak pisał @fazjoszi, tylko chrom la listwach dobrze na tym wygląda, próbuję wymyślić coś fajnego, ale nic mi nie przychodzi do głowy, czarne felgi to już troche wsią pachnie, ale to akurat właśnie przez auto samo w sobie.
  • Odpowiedz
@kapecvonlaczkinsen: był wyciek, ale od razu prosiłem o sprawdzenie w środku i zostało wymienione jakieś łożysko i coś jeszcze i sprawdzone na stole wszystkie ciśnienia itp.

@Pust4ck: 14-17 na 100 więc jako daily średnio ale pojeździć sobie 3-4 razy w tygodniu znośnie :)

@b8uje: nie mam zamiaru z niego nic odzyskiwać, ile ktoś za niego zapłaci za tyle pójdzie, ale póki co nie sprzedaję.
Jak jeszcze wykruszy się kilka
  • Odpowiedz