Wpis z mikrobloga

Mój gruzik już po remoncie :)
Poszło w niego około 14k ale już mamy skrzynię po kompletnej regeneracji i silnik uszczelniony oraz wymienione multum części jak rozrząd, wszystkie elementy ruchome, rolki paski, nowy kompresor klimy z przewodami, poduszki kołyski itp itd.
Są też nowe soczewki bixenon (omg jak to teraz świeci)

Teraz leci za 2 tyg na lakiernię na nowy lakier czarna perła 3 warstwowa (kolor z palety bmw lub mazdy - jeszcze się zastanawiam).

Felgi też idą w czarny kolor i będą służyły jako zimowe, na lato będzie komplet od S8 również pomalowany na czarno.

Na ten sezon jest jeszcze plan na oklejenie wykończeń drewnianych w środku na czarno i gruntowny detailing.
W przyszłym sezonie lub najpóźniej za 2 sezony będzie zmiana car audio na coś mocniejszego ale nie będzie to typowy hi-end bo nie jest to też auto do codziennej jazdy.
#pokazauto #motoryzacja #pokazgruza #chwalesie
Pobierz Odwrocuawiacz - Mój gruzik już po remoncie :)
Poszło w niego około 14k ale już mamy ...
źródło: comment_16243436463iSq786zyivKgtUNwNPkpF.jpg
  • 130
@Jin: V8 jest świetnie, bez dyskusji, tylko trochę lipa jak taki mój burczek i30N lepiej przyspiesza. Do tego to spalanie i koszty utrzymania. Rozrząd pewnie cię parę klocków kosztował.

Nie zrozum mnie źle, auto fajne i sam bym jeździł, ale trochę słabo że nie ma nawet 350 koni, a przede wszystkim, że ty nawet tych 300 nie wykorzystujesz. Nie jestem w stanie pojać jak autem tej klasy można jeździć na limitach.
Poszło w niego około 14k


@Odwrocuawiacz: Spokojnie, jeszcze dużo dużo pochłonie zanim ostatecznie stracisz do gruza cierpliwość. No chyba że to twoje kolejne auto, weekndowa zabawka, która przebiegu nie będzie robić
@cwlmod: akurat i30n jeździłem i nieźle zapierdziela :)
W zasadzie to nawet w mojej maździe 2.5L przy sprincie wynik wychodzi podobny ale tak jak pisałem nie zależy mi jakoś specjalnie na osiągach.

@PDCCH: pisałem już że nie jest to moje auto do codziennej jazdy, a że pochłonie to wiem :) i jestem tego świadomy tak jak i faktu że nigdy nie odzyskam (i nawet nie mam zamiaru) tych pieniędzy.
@AlezWieje: ly9b nie widziałem wcześniej, a zależy mi właśnie na głębokiej czerni. Dzięki!

@cwlmod: rozrząd nie wyszedł dużo w sensie części bo było to ok 800 czy 900 zł.
Był wcześniej też robiony natomiast mechanik partacz okazało się że nie wymienił wszystkich rolek i napinaczy choć dostał cały komplet. Nawet termostatu nie wymienił choć dostał go, ale to było kilka lat temu więc za późno na roszczenia i wolałem go
@TAKATA_: poczytaj komentarze bo nie chce mi się w kółko tłumaczyć że jest to moje 4 auto.
Zdaję sobie sprawę ale zadam pytanie palisz papierosy?
Jeśli nie to spytaj kogoś kto pali ile wydaje na to by puścić z dymem pieniądze, potem spytaj ile lat już tak pali i jak wszystko policzysz wróć do wątku i porównaj sobie taki skromny fakt:
10 lat palenia fajek = kasa w błoto, rak płuc
Teraz leci za 2 tyg na lakiernię na nowy lakier czarna perła 3 warstwowa (kolor z palety bmw lub mazdy - jeszcze się zastanawiam).


@Odwrocuawiacz: nie chcesz jej malować na fabryczny kolor? Nie wiem czy różnica będzie duża, ale zawsze trochę gdzieś tam pewnie będzie się dało ogarnąć, że kolor na zewnątrz i wewnątrz nie pasuje.
@prostymysliciel: pokażę po lakierowaniu i po czyszczeniu :) zawołam.

@bidzej: ona jest w fabrycznym kolorze, tylko nie podoba mi się głębia koloru no i lakier już nie pierwszej świeżości.
Przy sprzedaży poinformuję i pokażę foto z czujnikiem że malowane tym razem dla ozdoby a nie z koniecznosci.