Wpis z mikrobloga

Dwa tygodnie... -15kg wagi ciała. Najgorsze choróbsko od nastu lat mnie dopadło (według lekarza Covid), to była tragedia. Przez 9 dni ciągle wysoka gorączką która nie chciała spadać, tak wysoka że "odcinało mnie" i w trakcie rozmowy potrafiłem stracić świadomość :P Nawet zmiana pozycji z leżącej na siedzącą sprawiała trudność, ale najgorszym wyzwaniem było przejście kilku metrów do łazienki... Totalnie traciłem oddech, jakbym maraton życia zrobił, i musiałem usiąść i kilka minut łapać oddech, masakra.
Teraz powróciłem do świata żywych... ale 15kg lżejszy :P Pierwszy trening za mną, lekki trening upper body, kondycyjnie nie czułem problemów no ale trening bardzo lekki, natomiast mięśnie całe obolałe i zmęczone, czuje że odbudowa wyników zajmie parę miesięcy. No niestety co zrobić, trzeba zacząć od poziomu zera i na nowo się budować.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 216
@szyryfyry1 no i czemu zmieniasz zdanie? Przeciez przed chwila pisales, ze to przez przegrywow? Ej czyżbys szurze byl taki jak ci zli lekarze i zmienial w jakims temacie zdanie? Co do #!$%@?, przeciez wy jestescie nieomylni, zawiodlem sie na tobie. Idziesz szurze na czarna liste i tyle w temacie, nie ma co dyskutowac z idiotami.
@Demoman: przeczytaj dokładnie podlinkowany przez siebie artykuł. Dodatkowo weź pod uwagę, że w skali prezentowanego problemu jest stary - opublikowano go w styczniu (pół roku temu):

Dzięki badaniom opublikowanym niedawno w czasopiśmie ’Nature’ wiemy, że liczba tych niezwykle istotnych komórek nie zmienia się przez 6 miesięcy po przejściu choroby” - podkreślił.


Ale co będzie później, to nie wiadomo i patrząc na doświadczenia z podobnymi wirusami stąd właśnie są konieczności doszczepiania i
3-5 wielkich posiłków. Nie lubię ciągle jeść, wole zgłodnieć a potem żreć jak świnia do bólu.


@IntruderXXL: Ale to do bólu to taka przenośnia czy dosłownie zmuszasz się do jedzenia?
@taraqui:

mocno mnie zaskoczyło że po czymś takim dalej nazywasz szczepionki eksperymentem. Nie trzeba być postępowym żeby się szczepić, szczepionki to nie jest żadna nowość


To prawda, szczepionki to nie jest żadna nowość, żadną nowością nie jest również fakt, że szczepionki powinno się testować x lat, i żadną nowością nie jest również to, że owe szczepionki na koronkę nie są dobrze przetestowane i możliwe również jest, że za x lat wyjdą
@IntruderXXL: Wypok, elita Internetu. Z jednej strony mówi, że do formy nie wrócisz przez dłuższy czas lub w ogóle na podstawie danych z dupy, a z drugiej strony są pewni, że szczepionki są całkowicie bezpieczne bo w 2 miesiące od ukłucia nic się im nie stało XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@IntruderXXL:

Do zwolenników szczepionek NIC nie dociera, mają niesamowicie wąskie horyzonty, jednocześnie uważając się za oświeconych...


To do ciebie nic nie dociera.

Miałeś szansę przejść tę chorobę zdecydowanie lżej lub nawet bezobjawowo, gdybyś się wcześniej zaszczepił, a tak wolałeś kilkanaście dni przeleżeć w łóżku, nie mogąc złapać oddechu po przejściu kilku kroków XD.

Naprawdę nie wiem, jak ograniczonym intelektualnie trzeba być człowiekiem, aby woleć przechorować ciężko chorobę, która może powodować nawet