Wpis z mikrobloga

Dwa tygodnie... -15kg wagi ciała. Najgorsze choróbsko od nastu lat mnie dopadło (według lekarza Covid), to była tragedia. Przez 9 dni ciągle wysoka gorączką która nie chciała spadać, tak wysoka że "odcinało mnie" i w trakcie rozmowy potrafiłem stracić świadomość :P Nawet zmiana pozycji z leżącej na siedzącą sprawiała trudność, ale najgorszym wyzwaniem było przejście kilku metrów do łazienki... Totalnie traciłem oddech, jakbym maraton życia zrobił, i musiałem usiąść i kilka minut łapać oddech, masakra.
Teraz powróciłem do świata żywych... ale 15kg lżejszy :P Pierwszy trening za mną, lekki trening upper body, kondycyjnie nie czułem problemów no ale trening bardzo lekki, natomiast mięśnie całe obolałe i zmęczone, czuje że odbudowa wyników zajmie parę miesięcy. No niestety co zrobić, trzeba zacząć od poziomu zera i na nowo się budować.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 216
Oj jak się wykopki przyczepiły do "sterydów". Zrozumcie, że tego się nie kupuje od Stefana w opakowaniu po papierosach. Można kupić receptę albo konkretne środki zapakowane fabrycznie.
Co do przebiegu choroby, no to bądźmy szczerzy, duża masa mięśniowa nie sprawia, że twoje ciało może sobie zdrowo radzić z ponadprogramowymi kilkudziesięcioma kilogramami tłuszczu. Będąc dociętym nie zdychałbyś 2 tygodnie na covida. Myślę, że powinno ci to dać do myślenia czy rzeczywiście warto robić taką "masę".


@nieprawdziwymirek: Jasna sprawa blisko ~180kg masy nie ułatwiło choroby :P No ale dźwigać zamierzam w najcięższej kategorii i szkielet mam taki a nie inny,
Sam też przeszedłem covida, 11 dni wysokiej nieustannej gorączki, siły sporo spadlo, szczególnie w wyciskaniu, wiem jak to jest trzymaj się i dobrze że już z tego wyszedłeś.


@DywanTv: Dzięki. Zobaczymy jak to w najbliższych tygodniach będzie wyglądać.
kiedy bierzesz sterydy niewiadomego pochodzenia ale to szczepionki sa eksperymentem medycznym XDDDDD


@MiroMaro2136: A skąd wiesz z jakiego źródła @IntruderXXL ogarnie towar? Przypuszczam że nie od pierwszej lepszej osoby z ciemnej uliczki a nie wszystkie sterydy muszą być niewiadomego pochodzenia. Większość sterydów jest przynajmniej znana od lat i można przewidzieć jakie skutki uboczne mogą wystąpić długoterminowo w przeciwieństwie do tej szczepionki.
@Reezu: @abuk123: Ale co tu do rzeczy mają sterydy? Skoro żadnego nigdy jeszcze nie brałem?


@IntruderXXL: To, że chcesz brać sterydy, których składu nigdy nie będziesz znać w 100%, gdzie każda tabletka mogą mieć inne proporcje i nigdy nie wiesz jak Twój organizm na to zareaguje, a nie chcesz wziąć preparatu, który jest produkowany z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa, którego skutki uboczne znamy, który został w PEŁNI PRZEBADANY i