Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
@imkazea mnie tam różowe zawsze olewał mimo iż nie szukałem ruchania a związku. W końcu dałem sobie z tym spokój i wiodę życie szczęśliwego singla
Nie celowałam w chadów tylko w normików


@imkazea: no to tutaj masz odpowiedź i wyciągnij z niej wnioski. widocznie żyjesz w przekonaniu, że jesteś na ich poziomie, ale dostajesz od nich jedynie same kosze. OBNIŻ wymagania, to może znajdziesz chłopaka. Ile tutaj płakało wykopków, że są 4/10 i nikt na nich nie zwróci uwagi. Celuj w takich, to nie będziesz narzekała na brak zainteresowania .
@imkazea: studia, ale bardziej jakies SKNy, kluby zainteresowan, cos takiego, gdzie mozna troche blizej poznac ludzi i spedzic wiecej czasu. w pracy sie tez zdarza, ale raczej nie polecam, bo moze sie zrobic kwas xD
Liczysz się Ty i to, czego naprawdę pragniesz.


@Rybkalubiplywac: ona pragnie normika, jak wspomniała. jednak będąc brzydkim, nie ma szans. a na swoim poziomie nie chce, to zostają jej jedynie płaczliwe wpisy na mikro
ITT: hurr durr ludzie na apce do ruchania chcą mnie tylko ruchać, to pewnie dlatego, że jestem brzydka.
#!$%@? z tym, że brzydcy faceci chociażby już za ruchanie muszą płacić.
myślałam o chirurgii plastycznej, chociaż w moim przypadku jest to do zrealizowania dopiero za kilka lat ze względu na finanse. Sama operacja nosa to koszt ok. 9-10k, do tego operacja dolnych powiek 6k i usunięcie wielkich policzków (nie pamiętam jak dokładnie nazywa się ten zabieg) to też 5k. Z resztą twarzy i ciała niestety nic nie zrobię.


@imkazea: Cześć, dzięki za odpowiedź. Ja życze powodzenia i mam nadzieję, że wszystko będzie
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD


@imkazea: Czemu traktujesz na poważnie ewidentnie rozrywkowe tagi #przegryw #blackpill #p0lka oraz podobne? Bo rozumiem, że w swoim wpisie odnosisz się do treści w nich prezentowanych. Przecież tak na oko ponad 2/3 tamtejszego kontentu to trollowanie i zabawa internetowa. Mało kto to chyba odnosi się do tego na serio. Taka wersja "plotkarska" Wykopu, dla śmiechu. Odkąd odkryłem Wykop (b.
@imkazea: O ile za początek wpisu dałbym plusa bo faktycznie dużo niebieskich nie zauważa faktu że te mityczne 300 lajków dla każdej różowej na tinderach to w dużej mierze właśnie tacy spermiarze i desperaci nie szukający żadnej poważnej relacji tak z tym że przerośnięte ego naszych witaminek to nic złego już się nie zgodzę bo większość po prostu uważa że zasługuje na przystojnego i ogarniętego życiowo chłopa koniecznie z perspektywami,prawkiem i