Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
@ediz4: Chodziło mi o ogólny zarys, spotkania miałam, ogólnie tindera nie miałam tylko inne. Ale co z tych spotkań jak mnie nawet na seks nie chcieli jak opki? Kończyło się ghostowaniem, albo blokowaniem. Można nawet powiedzieć, ze mam gorzej jak opka bo nawet na seks mnie nikt nie chciał, zadowolony?
@ediz4: Wybieram tych. którzy do mnie pisali i potrafili pisać po polsku. Jak zwykle wszystko wina kobiety. ty sie wypierasz wyników tych swoich badań, gdzie faceci podobno większość kobiet uwazają za atrakcyjne? Zadne czady z twoich fantazji do mnie i tak nie pisali
Wybieram tych. którzy do mnie pisali i potrafili pisać po polsku


@arsze_nick: A to tak nie działa że to Ci których ty też wybrałaś? Czy może bierzesz w prawo każdego?

ty sie wypierasz wyników tych swoich badań, gdzie faceci podobno większość kobiet uwazają za atrakcyjne?....

Dlaczego miałbym się ich wypierać skoro są prawdą? faceci nie oznacza że każdy facet każdą kobietę - to jest statystyka.

Zadne czady z twoich fantazji do
@Kr12345: normalna sprawa, kiedyś spotykałem się z laska przez chyba 10 miesiący zanim poszliśmy do łóżka, mam koleżankę która ze swoim poszła dopiero po ponad roku i nie nie mieliśmy 15 lat tylko ponad 20. Więc według mnie nie trzeba iść z kimś do łóżka w ciągu 2 czy 3 miesiącu bo jak nie to znaczy że już coś jest nie tak


@2cf002b2f4: też tak uważam, jak się sobie naprawdę
@imkazea: Życie sprowadza się do seksu zazwyczaj w przypadku ludzi, którzy tego seksu nie uprawiają. Jeżeli masz go na wyciągnięcie ręki to masz też świadomość, że trudno wokół niego budować swoje istnienie.
nie przeglądam tagi przegryw, strasznie ryje w głowie i obniża samoocenę również mi ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@imkazea: Nie musisz przeglądać, jebnij tylko wpisik, że szukasz kochającego mireczka, opisz swoje zainteresowania itd. Może właśnie tutaj czeka ten jedyny, a nie na tinderze?
zdziwilbys się, ile sobą reprezentuję :) widziałam na przykładzie moich znajomych jak faceci uganiali się za laskami, które w głowie miały jedynie paznokcie, netflixa i ploteczki, a mimo wszystko były ładne więc reszta nieważna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@imkazea: no uganiali sie za nimi bo byly atrakcyjne, a skoro jak sama mowisz uroda nie grzeszysz to i pogadac z toba srednio o czym, skoro jedyna alternatywa bylo