Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
a czemu nie zacytowałeś całego zdania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie celuję w chadów tylko w normików i facetów na moim poziomie, czyli nieatrakcyjnych.


@imkazea: jakbyś doczytała do konca to byś wiedziała. dalej dopisałem, że tobie sie jedynie wydaje że jesteś na ich poziomie a twoja ocena tych facetów 4/10 pewnie oznacza 7/10. Już ktoś przytoczył wynik i wykresy jak oceniają dziewczyny kwestie atrakcyjności.
Pilaf - > a czemu nie zacytowałeś całego zdania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie celuję w chadów tylk...

źródło: comment_1623359072jDsedpRwg0l78U5d0mhjBt.jpg

Pobierz
@imkazea: to ja z operacji mam tak... zakola (20k), zez i korekcja wzroku (nie #!$%@?ę tyle kasy żeby gorzej widzieć niż przed operacją xD to 15k) potem zrobienie krzywej przegrody nosa to (10-15k), potem korekcja krzywego i wielkiego nosa ok. 40k), poszerzenie szczęki implantami (20k) i uwydatnienie podbródka też implantami (od 15 do 30k)... nie wspominając już o "wzroście" 170 który dałoby się skorygować w USA za "jedyne" 300k... no i
Przegrywa mimo PRZECIĘTNEGO, nie zawsze brzydkiego tylko PRZECIĘTNEGO ryja ma problem ze znalezieniem zwykłego seksu, rozumisz czy nie rozumisz??


@Pralko-suszarka: A wy przegrywy nie rozumiecie, że dla dziewczyny ten "zwykły" seks to nie jest żadne osiągnięcie, do którego się dąży, jak dla faceta, bo kobiety w odróżnieniu od facetów bardziej niż seksu potrzebują do szczęścia czułości, bliskości i związku... Zdecydowana większość kobiet nie będzie sfrustrowana długotrwałym celibatem, bo to nie ilość
A wy przegrywy nie rozumiecie, że dla dziewczyny ten "zwykły" seks to nie jest żadne osiągnięcie, do którego się dąży, jak dla faceta


@Pantegram: oczywiście, w końcu kobiety mają go na wyciągnięci ręki, więc żadne to osiągnięcie.

bo kobiety w odróżnieniu od facetów bardziej niż seksu potrzebują do szczęścia czułości, bliskości i związku...


@Pantegram: Tak, ale wciąż ogromna część kobiet lubi seks bez potrzeby reszty bagażu...

Zdecydowana większość kobiet nie
@imkazea: wiesz co, nie chcę zabrzmieć jak obrońca męskich przegrowów, bo przedstawiciele tej społeczności w tym wątku się niezbyt popisali, ale tak patrząc z boku, to ciężko uzasadnić twoje pretensje do nich, że zazdroszczą brzydkim kobietom, bo mają łatwiej od brzydkich mężczyzn.
Jasne, ty sama piszesz o tym, że ciebie jedynie chcieli zaliczyć i że nikt normalny nie chciał się znaleźć, do tego ktoś cię przeleciał i olał. Zdecydowanie niemiłe doświadczenia,
W ogóle czemu poruszany jest tu temat związku??? ¯_(ツ)_/¯ Są meżczyźni co poszukują związku jak i łatwego seksu, jak i są kobiety co szukają związku i łątwego seksu. Wielu przegrywów chce seksu, szuka więc kobiety, które również chcą seksu. I mają ten seks pod dostatkiem. Po co wpieprzasz do tego tematu związki jak nikt o nie nie pytał?? XD Po co mieszasz dwa rózne tematy?


@Pralko-suszarka: Bo to de facto nie