Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
@imkazea

Ja pierdziele, Wy próbujecie dyskutować z teorią ewolucji. Powodzenia.
Mężczyzna nie będzie czuł pożądania do brzydki ej kobiety i vice versa nie licząc fetyszy lub sytuacji gdy kobieta zdesperowana jest mieć bombelka.
Niestety seks jest bardzo ważny, aczkolwiek coraz bardziej wybijają się sprawy cywilizacyjne, dobrobyt itd.

@wykolejony
@ediz4: uprzejmie przypominam, że są trzy rodzaje kłamstw: małe, duże i statystyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cały blackpill i wszelkie nauki/badania z nim związane, które są tak chętnie promowane przez wykopowych prostaczków (oraz wielu normalnych facetów, którzy dali sobie sprać mózgi) podchodzi pod ten trzeci rodzaj ;)

Życie to nie statystyka
@niochland:

Ale #!$%@?. Jak ktoś udaje zainteresowanego i po 5 minutach pyta czy ma Snapa bo chce #!$%@? pokazać, albo jak ktoś z wyrzeźbioną klatą w avatarze pisze jakby miał IQ 60 (chyba kłucie się obniża IQ xD), albo ktoś na dzień dobry pisze jaki to jest #!$%@? i jak to się cieszy że TAKA PIĘKNA dziewczyna dała mu lajka.... To się rzygać chce xD


@niochland: Piszesz o spermiarzach, a
Pobierz Wegetujemy - @niochland: 
 Ale #!$%@?. Jak ktoś udaje zainteresowanego i po 5 minutac...
źródło: comment_1623343579h2V4bhcVXFFQvSHlIaK0vv.jpg
w Polsce tinder jednak stał się aplikacją służąca do poznawania ludzi.


@konopiapolska: samemu nie uzywam Tindera, ale nieustannie slysze od innych osob obojga plci, rowniez tutaj na wykopie, cos zgola przeciwnego - ze to wlasnie w Polsce Tinder wyjatkowo stal sie aplikacja do ONSow.
Zreszta jak mozesz w jednym poscie pisac, ze wyjatkowo w Polsce przyjelo sie, ze Tinder nie jest aplikacja do ONSow, a jednoczesnie podpisywac sie pod teza, ze
samemu nie uzywam Tindera, ale nieustannie slysze od innych cos zgola przeciwnego - ze to wlasnie w Polsce Tinder wyjatkowo stal sie aplikacja do ONSow


@piwniczak: a ja nieustannie słyszę o nowych związkach które powstały bo ludzie się na tym tinderze poznały

Chwila, w celu dalszej dyskusji musimy chyba uzgodnic pewne aksjomaty. Takie jak to, ze uczucia do (przyszlego) partnera powstaja W WYNIKU seksu - testosteron, estrogen, fenyloetyloamina, dopamina, noradrenalina, serotonina,
@imkazea: Dlaczego nie poszukasz chłopaka na wykopie, choćby na tagu #przegryw? Tam jest dużo dobrych chłopaków, których życie #!$%@?ło w kompleksy i zaniżają sobie samoocenę. Oni gardzą spermiarstwem, z którym, jak piszesz miałaś dużo do czynienia na tinderze. Pragną romantyczności, bliskości, poczuć jak to jest być akceptowanym przez dziewczynę takimi jakimi są.
Chwila, w celu dalszej dyskusji musimy chyba uzgodnic pewne aksjomaty. Takie jak to, ze uczucia do (przyszlego) partnera powstaja W WYNIKU seksu - testosteron, estrogen, fenyloetyloamina, dopamina, noradrenalina, serotonina, oksytocyna, wazopresyna oraz endorfiny.


@piwniczak: serio według Ciebie seks powoduje miłość?
@imkazea: hmm no nie chce nic mowic, ale to raczej puste ładne laski są opcja na jednorazowe ruchanie, a fajne nawet brzydsze dziewczyny są właśnie na dłuższy związek dla facetów, którzy mniejszą wagę przywiązują do urody albo po prostu też są brzydcy, ale mają do zaoferowania coś więcej i szukają kogoś na swoim poziomie. Ale tinder to nie jest opcja na znalezienie takiego faceta raczej xD
@piwniczak: Mogą powstać, nie muszą. Gdyby tak było to każdy ons kończył się związkiem

@konopiapolska: Moga powstac, nie musza, ale z pewnoscia nie powstana gdy tego seksu nie bedzie. Bez tych hormonow, jestesmy dla siebie tylko jednymi z miliarow ludzi. Zreszta OPka sama pisze ze spotkala sie z kilkoma facetami, a nie wspomniala zeby do jakiegos zapalala uczuciem, wiec zakladam ze nie. Dla OPki ci faceci byli tylko jednymi z