Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
@Pralko-suszarka:
Równie dobrze mogę powiedzieć, że każda bzdura została podważona i to nie przeze mnie, a przez jeszcze inną różową :D i nie zgłosiłam ani jednego posta, cenię sobie wolność wypowiedzi i nie odbieram jej innym osobom, frustracie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wy dalej będziecie wystawiani bo jesteście zbyt tępi, sfrustrowani i mizoginistyczni. Świat nie jest czarno-biały jak widzą to przegrywy z poważnymi zaburzeniami osobowości :)
Równie dobrze mogę powiedzieć, że każda bzdura została podważona i to nie przeze mnie, a przez jeszcze inną różową :D


@imkazea: Jaką?? Ja tu widzę tylko płacz jaki to wykop jest straszny i że trzeba od niego przerwę sobie zrobić XD Wy generalnie potraficie tylko płakać a nie pisać konkrety xD Tak jak twoje użalanie się nad twoim problemem związków co ma się do tej sprawy jak gówno do ściany.
@Pralko-suszarka: @konopiapolska pięknie cię zaorała od samego początku, ale jeśli ty dostrzegłeś tylko fragment o tym, że wykop jest zły to gratuluję. Czytanie ze zrozumieniem pełnych tekstów opanowuje się już w podstawówce, mam nadzieję że wkrótce do tego dojdziesz, mega przydatna rzecz w życiu ()
Cóż, ja rozmowę zakończyłam. Nadal użalaj się nad tym, że laski 7/10 i wyżej nie chcą przegrywa który nie
pięknie cię zaorała od samego początku


@imkazea: W którym momencie?? XDD

Czytanie ze zrozumieniem pełnych tekstów opanowuje się już w podstawówce


@imkazea: To może wróć do podstawówki? Może tam jest właśnie twoje miejsce.

Nadal użalaj się nad tym, że laski 7/10 i wyżej nie chcą przegrywa który nie ma im nic do zaoferowania.


@imkazea: I tym tekstem właśnie udowodniłaś, że podstawówka to chyba nawet są wysokie progi jak na
@imkazea: Nie wiem od czego to zależy (być może za wygląd i osobowość odpowiadają podobne geny :D), ale zauważyłem, że generalnie chady są tak jakby znacznie bardziej romantyczni, mają lepsze (bardziej taktowne) poczucie humoru, są bardziej otwarci, ufni itd. Dziewczyny lubią ich towarzystwo nie tylko ze względu na wygląd, ale i na te pozytywne cechy charakteru. Ja np. jestem brzydki i z tym się pogodziłem, za to takie wszelkiego rodzaju romantyzmy,