Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
Ale skoro tak nieustannie slyszysz o tych zwiazkach ktore powstaly na Tinderze, to moze z tymi facetami na Tinderze jednak nie jest az tak zle, jak OPka sugeruje?


@piwniczak: a tu zdanie opki

Jeśli chodzi o spotkania z tindera. Zainteresowanie tam miałam, bo najczęściej parowało mnie z kolesiami, którzy już na wstępie (albo po wymianie kilku zdań) proponowali mi fwb albo ons, bo zapewne myśleli, że skoro brzydka to i łatwo
Mechanizm milosci nie jest jeszcze calkowicie poznany, ale poki co konsensus naukowy wskazuje ze tak. Moje "wedlug mnie" nic do tego nie ma.


@piwniczak: Konsensus wskazuje że te substancje wydzielają się w chwili zauroczenia/zakochania a nie stricte tylko samego seksu.
Jeśli chodzi o spotkania z tindera. Zainteresowanie tam miałam, bo najczęściej parowało mnie z kolesiami, którzy już na wstępie (albo po wymianie kilku zdań) proponowali mi fwb albo ons, bo zapewne myśleli, że skoro brzydka to i łatwo pójdzie :)


@konopiapolska: i cytujesz to, oburzasz sie na mezczyzn (ktorzy stanowia wiekszosc uzytkownikow Tindera), a jednoczesnie bronisz tez, ze Tinder wcale nie jest serwisem dla ONS i ze "mnostwo" osob tworzy na
i cytujesz to, oburzasz sie na mezczyzn (ktorzy stanowia wiekszosc uzytkownikow Tindera), a jednoczesnie bronisz tez, ze Tinder wcale nie jest serwisem dla ONS i ze "mnostwo" osob tworzy na Tinderze wartosciowe zwiazki.


@piwniczak: to ty najpierw piszesz jedno potem co innego i mi wytykasz nieścisłości w zeznaniach XD Atrakcyjne osoby znajdą na tinderze chętne osoby do związku, mniej atrakcyjne mają zamiast tego oferty desperatów chcących tylko laskę wykorzystać, mimo to
jeśli nie to pewnie nie będzie wylewać swojego jadu gdzie się da że „p0lacy to kuhwyyy, LECO TYLKO NA ŚLICZNE JULKI”


@imkazea: no nie, u kobiet to się nazywa
"Gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni"
"Nie ma już prawdziwych mężczyzn"
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej


@imkazea: praktycznie żaden, czyli ten jeden lub dwóch chciało, tylko wymagania wobec nich były za wysoki? XD
Czy przeciętna dziewczyna ma specjalnie obniżyć swoje wymagania bo jakiś przegryw chce zaruchać? XD


@imkazea: czy przeciętna dziewczyna ma specjalnie obniżyć wymagania, żeby znaleźć kogoś na swoim poziome będącym zainteresowanym związkiem a nie szukajacym kogoś kim się będzie mógł zmasturbować? XD
Czy takie chore akcje przegrywów nagle sprawią, że ładne dziewczyny odkryją w sobie wyżyny altruizmu i nagle na nich przychylniej spojrzą? XD


@imkazea: w zamierzeniu to powinny się nauczyć, żeby celowały w swoją półkę ale wątpię że cokolwiek się zmieni XD
@imkazea: współczuję, mam tak samo, tylko że u mnie dochodzi do tego jeszcze problemy z nawiązywaniem relacji i znajomości, co prawda mam na to i tak wywalone, lepiej realizować jakieś swoje pasje, tylko u mnie covid trochę je wstrzymał i przez to zacząłem ostatnio myśleć za bardzo nad tym, do tego znajoma jedyna bliska gdzie liczyłem na to że uda się z nią coś więcej zawiązać się wprowadziła do chłopaka, niech
@Kr12345: i co w tym złego jak facet czasem spojrzy na ładną kobietę, jeśli swojej partnerki nie zdradza i szczerze ją kocha? Ja za to widzę sporo par gdzie facet jest 7/10 a ona 4/10, niestety coraz więcej par, w których ta 4 wynika z przede wszystkim otyłości. No i co w związku z tym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to OPka ma utrudnione zadanie, bo jeśli
@arsze_nick:

Widocznie jestem, aż tak brzydka....

Już nie gadaj głupot ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak mnie nikt nawet nie wybierał...

TO napisałaś choć wcześniej napisałaś że masz podobne doświadczenie z portali co opka. A ona ma takie

Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania. Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na
i co w tym złego jak facet czasem spojrzy na ładną kobietę, jeśli swojej partnerki nie zdradza i szczerze ją kocha?


@cienki137: obejrzenie się za laską a obecności własnej dziewczyny jest słabe, po prostu. Chłopakom też jest przykro, gdy dziewczyna w ich obecności odwraca się za kimś innym.

Ja za to widzę sporo par gdzie facet jest 7/10 a ona 4/10, niestety coraz więcej par, w których ta 4 wynika z