Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
@imkazea: Tłumacz kolejnemu tłukowi....

Po pierwsze jak sama wspomniałaś, mimo BRZYDKIEJ mordy masz możliwość znalezienia faceta do ruchania, byli chętni, sama przyznałaś.

Przegrywa mimo PRZECIĘTNEGO, nie zawsze brzydkiego tylko PRZECIĘTNEGO ryja ma problem ze znalezieniem zwykłego seksu, rozumisz czy nie rozumisz??

Po drugie: nie tylko bardzo ładne dziewczyny szukają bardzo ładnych facetów ale również przeciętne dziewczyny szukają bardzo ładnych facetów, co powoduje punkt pierwszy.

Ile razy można to powtarzać??

@Pralko-suszarka:
Tego, że mimo wszystko coś z tego ruchania macie xD Bo macie cholerny popęd który chcecie też zaspokoić. Im frustracja seksualna jest większa, tym masz bardziej w dupie to, czy ktoś traktuje cię jak przedmiot. Chcesz z kimś dobrze spędzić czas spuszczając również przy tym ciśnienie. I wiele kobiet własnie to robi.

Rozumiem, że kobieta trochę inaczej na to patrzy, ale mimo wszystko, ogrom kobiet nie ma nic przeciwko temu by być
może kilka takich kobiet w realu spotkałam.


@konopiapolska: To ciekawe, że jako teoretycznie piwniczak ja sam więcej takich spotkałem. W realu nie raz słyszałem jak dziewczyny opowiadały między sobie takie rzeczy o jednorazowych akcjach z facetami, że ąż uszy później tego żałowały.

W klubach baby dawają dupy po kiblach.

Na tinderze laski szukające bolce chadów.

Chyba jednak ty żyjesz w matrixie XD Ja nie mówię, że prujące się laski to większośc,
To ciekawe, że jako teoretycznie piwniczak ja sam więcej takich spotkałem. W realu nie raz słyszałem jak dziewczyny opowiadały między sobie takie rzeczy o jednorazowych akcjach z facetami, że ąż uszy później tego żałowały.

W klubach baby dawają dupy po kiblach.

Na tinderze laski szukające bolce chadów.

Chyba jednak ty żyjesz w matrixie XD Ja nie mówię, że prujące się laski to większośc, ale na pewno ogrom i znacząca część żeńskiej populacji.
@imkazea:

jeśli pisał do mnie facet który był obiektywnie atrakcyjny, to zapalała mi się czerwona lampka.

Niepotrzebnie. Ryzykuj. Co najwyżej zabezpieczaj się wystarczająco, by nie dać się wykorzystać.

A czym różni się to, że ja mam to „szambo” w którym i tak nic nie ma, a facetem, który tego „szamba” nie ma? Nadal wychodzi na to samo.


No nie. Ty te pary jednak masz. Możesz napisać wiadomość z dużo większą gwarancją,
widocznie w dziwnym środowisku się obracasz, jak żyje żadna kobieta, koleżaneka czy znajoma mi się nie chwaliła taką "przygodą", wszystko stałe związki.


@konopiapolska: ale moje środowisko to nie tylko najbliższe otoczenie, to również kawał jego przekroju internetu.
To raczej ty żyjesz w specyficznym środiwosku, że wszystkie dziewczyny są takie grzeczne

Trochę to dobijające, z jednej strony masz szansę się bawić, ale później ciebie będą atakować i nie będę chcieć wchodzić w
@imkazea: ja np słyszałem że tinder to apka do ruchania nawet człowiek Warga tak mówił.Jednego chłopa znam co poleca te apki bo tam poznał swoją dziewczynę.Większośc kobiet jakie spotkałem na tinderze używają go aby se popisać z ludźmi nic więcej.Problem jest taki że żadna dziewczyna nie da seksu przegrywowi więc nwm czemu dużo gorszy jest jak na ochotę na coś czego nie może spróbować.Ja mam np takie preferencje żeby kobieta ważyła
Tutaj średnio atrakcyjny facet 4/10 więc minimum manager wysokiego szczebla i te 195 żeby się w szpilkach czuć bezpiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koleś który ma 30 lat i nigdy nie dotykał kobiety będzie się przy kobiecie zachowywał jakby miał iq poniżej debila i sama #!$%@? bo stwierdzi że psychiatryk, laska która wie co robić każdego pijanego zgarnie wychodząc w piątek z domu nawet jakby miała morde bęgowskiego
suqmadiq2ama - Tutaj średnio atrakcyjny facet 4/10 więc minimum manager wysokiego szc...

źródło: comment_1623334445JVkJYUCYWs7Xi3kjIEsHp2.jpg

Pobierz
Ale spójrz na to z odwrotnej strony. Facet prawiczek będzie atakowany przez kobiety jako nic nie warta jednostka, a za kobietę dziewicę to facet dałby się pokroić ¯_(ツ)/¯ I gdzie tu sprawiedliwość??


@Pralko-suszarka: tak było. Wszystkie kobiety atakują prawiczków

Prawda jest taka, że są sfery gdzie meżczyzna nie toleruje kobiet a kobiety tolerują mężczyzn jak i takie sfery, gdzie mężczyźni tolerują kobiety a kobiety nie tolerują mężczyzn. I to się
ale to nie jest sprawiedliwe. Ja przez takie podejście gnije od środka( ͡° ʖ̯ ͡°)


@konopiapolska: do kogo masz pretensje za taką "sprawiedliwość" Bo ja też przez wasze podejście gnije od środka...

Nigdy nie wymiewalam mężczyzny za to że jest prawiczkiem


@konopiapolska: A związałabyś się z prawiczkiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak szczerze.

nie będzie, fiksujesz


@konopiapolska: ?? xD Wiesz, nawet
A związałabyś się z prawiczkiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak szczerze.


@Pralko-suszarka: tak szczerze, nie mam z tym problemu

xD Wiesz, nawet jeśli kobieta dyplomatycznie będzie mówiła, że "prawiczek to nic złego", to przecież i tak się nigdy by z takim nie związała ¯_(ツ)_/¯ Działą to na zasadzie "Jesteś prawiczkiem? Nic do ciebie nie mam, ale ode mnie trzymaj się zdaleka"


@Pralko-suszarka: tak reaguje każda kobieta
@imkazea: nie przejmuj się. Takie apki to niestety kiepskie miejsce do poznawania ludzi bo jest masa osoby ze złymi intencjami. Ważne, że masz do tego zdrowe podejście. Skup się na sobie, rozwijaj, znajdź pasję to zaczniesz poznawać również ludzi i później samo pójdzie. Powodzenia ʕʔ p.s. przegrywy to takie osoby, którym się po prostu nic nie chce. A swoje lenistwo zwalają na innych. Taka prawda.