Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
Serio odkąd przestałam tyle tu wchodzić co kiedyś dużo się zmieniło w mojej głowie, przede wszystkim ja sama przestałam być toksyczna, nerwowa, przestałam tak łatwo oceniać ludzi, a nawet pokochałam bardziej samą siebie i przestałam być tak krytyczna wobec siebie.


@lady_katarina: tu dobrze napisałaś. Takie mam teraz odczucia, samoocena była zawsze niska, ale teraz jest jeszcze niżej. Ten portal dobił mnie i moją psyche

Serio to że nie zgadzacie się z
@konopiapolska: Polecam zrobić sobie przerwę od wykopu całkowitą, albo mocno ograniczać treści, czytać tylko śmieszkowe i luźne, gdzie nie ma grama toksyczności czy obrażania innych. Poza tym przerzucić się na mniej toksyczne treści do spędzania wolnego czasu. Nawet jakieś grupki na fb, tam też można podyskutować. Różne tematyczne, albo zwyczajnie śmieszkowe. Mogę podesłać Ci kilka ciekawych propozycji na priv. Po kilku miesiącach jak się przyzwyczaisz do normalniejszych ludzi i treści można
to w końcu szanujesz takie dziewczyny czy nimi gardzisz?


@konopiapolska: Gardzę kobietami, które mimo bycia średnimi szukają chadów do jednorazowych akcji, rozumiesz? Nie mam problemu z tym, że kobieta ma ochotę na przygodny seks, mam problem z tym, że kobiety to roszczeniowe księżniczki, które NAWET do jednorazowej przygody szukają księcia z bajki.
Jakby tak nie było, nikt by do nikogo nie miał o nic pretensji. A tak, na etapie selekcji większość
Gardzę kobietami, które mimo bycia średnimi szukają chadów do jednorazowych akcji, rozumiesz?


@Pralko-suszarka: rozumiem że jakby modelka 10/10 byłaby tobą zainteresowana to odmoowilbys jej bo sam jesteś przeciętny? Dlaczego jak szansa jest nie moze ryzykować, bo jest w twojej ocenie przeciętna?

Bycie w związku nie wyklucza, że nie robiły tego w przeszłości, halo! xD Wiele kobiet się lubi wyszaleć przed związkiem, tak samo jak mężczyźni.


@Pralko-suszarka: mogły robić, ale większość
rozumiem że jakby modelka 10/10 byłaby tobą zainteresowana to odmoowilbys jej bo sam jesteś przeciętny?


@konopiapolska: Mieszasz trochę. Jeżeli masz np. faceta 6/10, to będzie on oczekiwał dziewczyn od 6/10 w górę. Jeżeli masz kobietę 6/10, to ona będzie oczekiwać facetów od 8/10 w górę. Problemem nie jest do końca to, że kobieta wykorzystuje okazję, że chad się nią zainteresował, tylko to, że wstępnie ODRZUCA wszystkich nie-chadów, rozumiesz? Kobiety są wstanie
A jeśli miałbyś do wyboru laskę 5/10 albo niżej to byś nawet na nią nie spojrzał i z góry odrzucił


@imkazea: ?? No tak, dlaczego mam brać kobiety brzydsze od siebie?? xD Kobiety rozumiem mogą mieć zawyżone wymagania, ale facet powinien swoje obniżyć do absolutnego minimum xD A jeszcze lepiej żebyśmy nie wybrzydzali i brali wszystko jak leci xD tak sama się zaroałaś.

Tak naprwdę jedynym wymogiem jaki mam wobec kobiet
Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj


@imkazea: Mózg też.

Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.


@imkazea: Owszem jest.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają
A dlaczego ładne kobiety mają brać faceta brzydszego od siebie?


@imkazea: A gdzie ja coś takiego mówiłem? XD

Rozumiem że faceci mogą mieć zawyżone wymagania


@imkazea: skąd ten z dupy wniosek? xD

Nie, nie udało się tobie. Jak zwykle gówno rozumiecie, szambo wylewacie i niczego przetłumaczyć prostym językiem się wam nie da.

A jeśli kobieta będzie na przykład wymagać, aby facet nie miał zakoli. Czy też wtedy może być pretensje,
@Pralko-suszarka: Przecież o tym jest cały post xDDDDD że ładne Julki nie chcą przegrywow, nawet te Julki 7/10 i to jest złe, ale to, że ty nie chcesz brzydkiej kobiety to już jest ok xD

Zależy jak ładna jest kobieta, wtedy może wymagać. Natomiast jeśli ty jesteś brzydki to też nie możesz niczego wymagać, przykro mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież o tym jest cały post


@imkazea: Na który odpowiedziałęm juz dawno temu, a nawet dyskusja moja z OPką na ten temat była prowadzona dłuższa....

że ładne Julki nie chcą przegrywow, nawet te Julki 7/10 i to jest złe, ale to, że ty nie chcesz brzydkiej kobiety to już jest ok xD


@imkazea: Aha...czyli jej nie czytałaś, w sumie czemu mnie to dziwi ¯\_(ツ)_/¯ Ten temat jest tu wałkowany trylion
@Pralko-suszarka: Współczuję ci strasznie, bo nie trafiają do ciebie żadne logiczne argumenty, siedzisz zamknięty w swojej bańce... no nic, dalsza dyskusja nie ma sensu ;) natomiast poleciłabym pomyśleć odrobinę nad sobą i zmienić swoje postrzeganie
@imkazea: radził bym wrócić do szkoły by tej logiki się nauczyć zanim zaczniesz wypominać jej brak komuś innemu. Każdą twoją bzdura została podważona, a jedyne co potrafisz robić to odpowiadać wymijająco uciekając od sedna albo zgłaszać posty jak padnie jedno cięte słowo, bo duma księżniczki została urażona. ()

I dlatego dalej będziecie wystawiane, bo jesteście za tępe byście zrozumiały nawet najprostsze argumenty, najbardziej podstawowe powody, które padały