Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
  • Odpowiedz
@arsze_nick: zresztą tak jak u góry pisałem... mam znajomka 180cm z twarzy obiektywne 7.25 i kiedyś na moim telefonie zalogował się na tindera... przez godzinę nie dowierzałem ile on miał matchy (miał chyba 500, a w godzinę przyszło mu 50) więc wtedy zrozumiałem, że blackpill to jest prawda...
  • Odpowiedz
@imkazea: Prawda. Żadna kobieta nie chce być z desperatem, lub kimś komu zależy jedynie na prymitywnym, cielesnym, jednorazowym zbliżeniu.

Gdyby większość mężczyzn nie szukało na tinderze kobiet i wymagała czegoś więcej, to i kobiety musiałyby się do tego dostosować. Kwestia siły charakteru.
  • Odpowiedz
@imkazea: Nie dość, żeś brzydka to jeszcze nic sensownego do powiedzenia nie masz. Nie dziwię się, że nawet na tinderze Cię nie chcą XD
Jeśli żaden desperat z tindera Cię nie chcę to serio jest z Tobą coś nie tak. Przemyśl sobie to. Musisz być beznadziejna z charakteru, zresztą widać to po Twoich komentarzach. Brzydki ryj nie jest odpowiedzą na Twój brak powodzenia u normalnych chłopaków.
  • Odpowiedz
@imkazea kobiety mają łatwiej bo w pokoleniu 20-35 jest spadek demograficzny, czyli nie dość że naturalnie jest więcej chłopców niż dziewczynek, to jeszcze w rocznikach niżej w ogóle jest dramat, a ludzie mają tendencję do wiązania się z pewna różnica wieku.
I znam całą masę brzydkich kobiet które mają chłopaków i całą masę chłopaków którzy nie mogą sobie nikogo znaleźć
  • Odpowiedz
@imkazea: Wiec jak sama twierdzisz, brzydkie kobiety maja "latwiej" znalezc seks na... aplikacji do umawiania sie na seks.
Oprocz tego, to nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Myslisz ze brzydkim facetom to latwo znalezc zone uzywajac aplikacji do umawiania sie na seks? Ba, myslisz, ze piekne osoby obojga plci znajduja partnera na cale zycie w jeden dzien na... aplikacji do umawiania sie na seks?
  • Odpowiedz