Wpis z mikrobloga

"Im wcześniej zrobisz dzieci, tym szybciej będziesz miał je odchowane i będziesz miał spokój" - Najgłupszy argument mający przekonać młodych ludzi do rozmnażania. Niektórzy chyba myślą, że posiadanie dzieci to jakiś smutny obowiązek, który trzeba odbębnić jak najszybciej i mieć z głowy xD

#childfree #antynatalizm #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1622901889g9jzrBqXtWI9RgS9dUlk9O.jpg
  • 119
@strfkr: po 40 czas dla siebie xDD
Najlepszy czas to 18-30 lat kiedy masz naturalną energię, chęć zycia, naturalnie najlepszy wygląd i zdrowie to nie-wpierdziel cały ten czas na gówniaka xD Większosc ludzi powoli po 30 juz witalnie zaczyna zjezdzac a po 40 to juz w ogole wymuszone dbanie o zdrowie bo wiecznie brak sił i obowiązki. Masz jedno życie i najlepszy jego moment przeznaczasz na robienie i chowanie purchlaków. Iksde
@strfkr: Tak jak moja "znajoma", gówniak w wieku 20 lat, ma 3 lata, a ta tępa idiotka się wyżywa na dzieciaku każedgo dnia, że jej przeszkadza, drze ryja, chce się ciągle bawić, a ona chce pójść do klubu i się nachlać i nacpać. Matka roku #!$%@?. Oczywiście rozstała się ze swoim narzeczonym i dzieciakiem zajmują się na zmianę i próbowała mnie skusić do zostania jej betabankomatem xD #!$%@? i szmacianej przeszłości
@vauecki: nie ma generalnej zasady, bo to straszne uogólnienia, mam znajomych po 40 i jeżdżą sobie 3 razy w roku na wakacje, weekendy często w spa, w piątki kolacja w fajnej restauracji itd...
Poza tym w wieku 20 lat nieprzespana noc to co innego niż jak jestes bliżej 40...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@vauecki: jestem młodym ojcem. Jeżeli wychowania wyzwanie dziecka to dla Ciebie "wiecznie brak sił i obowiązki" to coś robisz nie tak. Wychowywanie dziecka jest zajebiste i nie musi być żadna karą. Większość fajnych i produktywnych rzeczy można robić z dzieckiem, no ale jak chcesz do 30 balować chlać i ćpać to owszem, można i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech każdy żyje jak uważa ( ͡°