Wpis z mikrobloga

@strfkr: akurat ten argument jest tak samo glupi jak ten by nie posiadac dzieci żeby móc balować. Nic nie jest tak żenujące jak samotni goście ok 40 na dyskotece pelnej młodych. Nie oszukujcie sie bo to jest tak jak z plażami dla nudystów. Chodzą tam same przegrywy
  • Odpowiedz
@strfkr: po 40 czas dla siebie xDD
Najlepszy czas to 18-30 lat kiedy masz naturalną energię, chęć zycia, naturalnie najlepszy wygląd i zdrowie to nie-wpierdziel cały ten czas na gówniaka xD Większosc ludzi powoli po 30 juz witalnie zaczyna zjezdzac a po 40 to juz w ogole wymuszone dbanie o zdrowie bo wiecznie brak sił i obowiązki. Masz jedno życie i najlepszy jego moment przeznaczasz na robienie i chowanie purchlaków.
  • Odpowiedz
@strfkr: Tak jak moja "znajoma", gówniak w wieku 20 lat, ma 3 lata, a ta tępa idiotka się wyżywa na dzieciaku każedgo dnia, że jej przeszkadza, drze ryja, chce się ciągle bawić, a ona chce pójść do klubu i się nachlać i nacpać. Matka roku #!$%@?. Oczywiście rozstała się ze swoim narzeczonym i dzieciakiem zajmują się na zmianę i próbowała mnie skusić do zostania jej betabankomatem xD #!$%@? i szmacianej
  • Odpowiedz
@vauecki: nie ma generalnej zasady, bo to straszne uogólnienia, mam znajomych po 40 i jeżdżą sobie 3 razy w roku na wakacje, weekendy często w spa, w piątki kolacja w fajnej restauracji itd...
Poza tym w wieku 20 lat nieprzespana noc to co innego niż jak jestes bliżej 40...
  • Odpowiedz
@Barteqmasi: nie ma reguły ale nie powiesz mi ze wraz z postępowaniem wieku sił przybywa :D czym dalej w las z wiekiem tym gorzej ze zdrowiem i mocą a lat co raz mniej na 'korzystanie' z życia. No ale przynajmniej ktoś za te kilkanascie lat szklankę wody poda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@vauecki: jestem młodym ojcem. Jeżeli wychowania wyzwanie dziecka to dla Ciebie "wiecznie brak sił i obowiązki" to coś robisz nie tak. Wychowywanie dziecka jest zajebiste i nie musi być żadna karą. Większość fajnych i produktywnych rzeczy można robić z dzieckiem, no ale jak chcesz do 30 balować chlać i ćpać to owszem, można i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech każdy żyje jak uważa ( ͡
  • Odpowiedz