Wpis z mikrobloga

Zamierzam kupić swoje pierwsze w życiu moto, zmiana miejsca pracy na centrum Krakowa i chęć zaoszczędzenia na paliwie, parkingu i czasie przemówiła do mnie. Pod uwagę biorę wyłącznie nowe maszyny pojemności 125, zdecydowanie podoba mi się coś w stylu Cafe Racera natomiast niecałe 10km w przypadku np Bartona nie przekonuje mnie, rometa również nie chce biorąc pod uwagę jakość i uwagę zwróciłem na sporta mianowicie yamahe r125, możliwość łatwego leasingu jest tu dodatkowym atutem. Czy macie coś innego ciekawego do zaproponowania? Kawasaki nie bardzo mnie urzeka, nie wiem czy coś jeszcze jest sensownego uwagi
#motocykle #motocykle125
ferbenb - Zamierzam kupić swoje pierwsze w życiu moto, zmiana miejsca pracy na centru...

źródło: comment_16222221011x23mP0QYpHH0AqPDEbzrt.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ferbenb: Właśnie lepiej sie przymierzyć i zobaczyć sie czy czujesz sie komfortowo. Mi pasował idealnie (175cm) ale kumpel co ma 195cm to nie był za bardzo zachwycony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ferbenb: kup jakiekolwiek 125 i zrób normalna kat A . A nie rób z siebie pośmiewiska. Dorosły chłop a chce 125 kupić .. ehh już taka 250 lepiej brzmi i wygląda a prawko to nie taki problem tym bardziej że masz hajs skoro chcesz nowe moto
  • Odpowiedz
@ferbenb: nie bedziesz tak wygladal, bo to duże moto, jest niewiele mniejszy od R6, ludzie rozpuszczja takie plotki nie widząc mota. W odcinku z recenzją CODA polecał R125 osobom do 2m
  • Odpowiedz
@ferbenb: jeśli chcesz wydobyć wszystko, co się da z motocykla na kat B, a nie jest tego za wiele, to tylko CBR, R125, Aprilia RS4. Ja mam R125 z 2009 roku, pierwszy model (z analogowym obrotomierzem) i jeżdżę na nim trzeci sezon, świetna maszyna.
  • Odpowiedz
@Zielczan: też mi się wydawała dużym motorem i dla mnie czyli laika jeśli chodzi o motocykle to nie odróżniłbym jej od np r3.
@Zielczan: aprilla mnie zaciekawiła w sumie, ładnie wygląda. Osobiście nie widzę między nią a yamaha dużej różnicy, będę musiał podjechać też do dealera aprilli zobaczyć jak wygląda na żywo jak wygląda, dzięki
  • Odpowiedz
Czy macie coś innego ciekawego do zaproponowania? Kawasaki nie bardzo mnie urzeka, nie wiem czy coś jeszcze jest sensownego uwagi


@ferbenb: Yamaha r 125. Ma pozycję typowego ścigacza. Czyli będą cię szybko boleć nadgarstki i będziesz po 30 min jazdy tracił czucie w dłoniach.
Przynajmniej na początku.
Z mojego doświadczenia wynika że do codziennego przemieszczania się po mieście czyli w miejscu gdzie ciągle stajesz ruszasz i mocno się rozglądasz, najlepsze będą motocykle lekki o pozycji wyprostowanej.
Jeśli cenisz szybkość przemieszczani się względną wygodę łatwe przeciskanie się w korku to bierz Enduro ma też zastosowanie po za miastem można pojeździć po lasach. Lub supermoto gdy tylko asfalt
  • Odpowiedz
Pod uwagę biorę wyłącznie nowe maszyny pojemności 125, zdecydowanie podoba mi się coś w stylu Cafe Racera

@ferbenb w takim razie mogą zainteresować Cię:
- Honda CB125R
- Yamaha XSR125
- Husqvarna Svartpilen 125
  • Odpowiedz