Wpis z mikrobloga

@roymoss: 31.03 miałem pozytywnego covida, w sobotę rano szczepiłem się J&J, pierwszej nocy nie przespałem, wczoraj cały dzień chciało mi łeb rozsadzić, ból wszystkiego, stan podgorączkowy >37,5 utrzymuje się do teraz, za niedługo miną 3 doby... Ból ręki spory, nawet do teraz.
@roymoss: Jak dla mnie ten stan do 37,5 jest w miarę znośny, nie przeszkadza w funkcjonowaniu (tabletki nie działają na zbicie), ale ból głowy to już jednak uniemożliwia normalne działanie. Też nadal masz ponad 37 stopni? Tyle czasu po modernie to dziwne.
@roymoss: Aaa, okej, faktycznie. Wszedłem dziś na tag i pisałem w kilku wpisach i nie dostrzegłem jak odpisałeś, sorki. No tak, to ewidentnie ozdrowieńcy przechodzą temat gorzej. Oby ten stan nie potrwał u nas zbyt długo, chciałbym wrócić do 100% sprawności przed weekendem.
@roymoss ja wczoraj szczepionka o 13:00 MODERNA. wczoraj do samego zasniecia 22:00 kompletnie nic. dzis od samego rana do 15:00 goraczka 38, od 15:00 do teraz 37,2 i mega oslabienie. raz zwracałem. Znajomego po modernie 2 dni trzymalo, z tego co slysze to sporo osob tak ma po modernie