Wpis z mikrobloga

Nazwa produktu wryje ci się w głowę. Za 4 miesiące zapomnisz o niechęci do firmy, a produkt w głowie zostanie i spośród różnych opcji bardzo możliwe, że wybierzesz właśnie ten.


@Szczur_Rzeczny: Bo ja wiem. Raczej mam odwrotnie - nie pamiętam czemu, ale unikam. Nic nie kupuję w sklepach Carrefour, nie wiem już dlaczego, nic nie kupuję od Gilette - podobnie - nie pamiętam powodu, ale wychodzę z założenia, że skoro
  • Odpowiedz
@mroznykasztan
dajcie mi dostęp do większości piosenek na świecie za darmo i bez reklam bo jestem POLAKIEM więc nie mam ani czasu ani pieniędzy
XDD

Chłopie, to jest koszt kilku złotych miesięcznie.
  • Odpowiedz
dajcie mi dostęp do większości piosenek na świecie za darmo i bez reklam bo jestem POLAKIEM więc nie mam ani czasu ani pieniędzy


@albert107: To nie jest kwestia tego, czy jestem Polakiem, Niemcem czy Żydem ¯\_(ツ)_/¯

Chłopie, to jest koszt kilku złotych miesięcznie.


@albert107: Wiem, i opłacam abonament na dwóch platformach. Twierdzę tylko, że mi się to nie podoba i że wg mnie usługodawca powinien zmienić formę finansowania.
  • Odpowiedz
Gdybyśmy tylko mogli dowiedzieć się jak to naprawdę jest z tą reklamą, hmm... https://tinuiti.com/blog/performance-display/spotify-ads/


@Mmmkurla: Dlatego w Polsce reklamy jakie można usłyszeć na Spotify ograniczają się do Spotify Premium a samo Spotify jako firma globalnie przynosi straty od wielu lat...

https://www.musicbusinessworldwide.com/spotify-lost-the-equivalent-of-2-2m-every-day-in-2020-as-it-spent-over-1bn-on-sales-and-marketing-for-the-first-time/
  • Odpowiedz
@Mmmkurla: pewnie też są niekoniecznie w grupie docelowej, do której powinna ta reklama trafić. Bo wiem, że działają na mnie różne reklamy, czasem nawet to świadomie widzę. Ale np. media expert swoimi kampaniami wyryło we mnie taki wstręt, że jestem w stanie pojechać do dalszego sklepu, żeby tylko nie wspierać tej sieci. Ale to też jest sieć z mniejszych miast, w których tak często nie bywam, więc nie musi na
  • Odpowiedz
  • 2
@wolfKida Biedota to ma problemy. Zamiast wydać kila złotych na yt premium, to się męczą i jeszcze pretensje, że ma bezpłatnym portalu są reklamy, szok #!$%@? xD
  • Odpowiedz
Raczej dzięki reklamie serwis ma większe zyski kosztem użytkowników.


@mroznykasztan: Większe zyski od czego. Od okrągłego zera, które zarobiliby na cebulakach bez reklam?

dobrowolne wpłaty, reklamy, które nie przeszkadzają w odbiorze zawartości danego serwisu


A #!$%@?, do kogo ja #!$%@? piszę XD
  • Odpowiedz