Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks

Mirki, poznałam cudownego faceta. Świetnie nam się gadało od samego początku. Fizycznie też mnie mega pociągał. Pierwsza randkę planowałam taką raczej krótką i zapoznawczą, bo się stresowałam strasznie. Wypiłam nawet dwa mocne drinki na odwagę. Jak się spotkaliśmy to już byłam mocno wstawiona, a podczas spaceru popijaliśmy jeszcze wódę, która chłopak przyniósł w plecaku. Na słońcu #!$%@? się bardzo szybko, a temat krążył cały czas wokół seksu. Chłopak się nie krępował i nie minęła nawet godzina, a już całował mnie namiętnie i macał po całym ciele. Proponował, żebysmy poszli do niego, ale miałam jeszcze na tyle rozumu, by odmówić. Niestety, w ramach "wynagrodzenia" zaciągnęłam go do publicznego kibla, gdzie zrobiłam mu loda...
Niby spoko, bo spotkanie trwało jeszcze długo i świetnie nam się gadało. Chłopak tez chce się spotkać jeszcze raz, więc wszystko niby jest w porządku, ale boje się, że przez te akcję straciłam szansę na poważny związek...
Co o tym myślicie? Związalibyscie się na dłużej z dziewczyną, która na pierwszej randce zrobiła wam loda?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a076221e7e7f000be5fb20
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 158
@ediz4: > No - średniowiecznie zasady mówiące o tym aby się szanować. Ty zapewne od tych patostreamów to > droga wolna - pójść pod wpływem na randkę by na niej chlać wódkę z plecaka z dopiero co poznanym typkiem by na finish robić mu loda w obsranej toalecie.

Prawda.

To musi być ta nowoczesna moralność budowana na edukacji seksualnej xD

I jak stereotypowa antynaukowa konserwa nic nie zrozumiałeś czym owa edukacja
@graf_zero: @FeelLikeAeroplane186cm: tak naprawde zadala bardzo dobre pytanie - wedlug wspolczesnej seksuologii kazda kobieta znajduje sie w spektrum pomiedzy ladacznica (kobieta o wysokiej seksualnosci i niskiej stabilnosci) a matroną (niska seksualnosc ale bardzo wysoka stabilnosc). Mezczyzni preferuja ladacznice w lozku i matrony jako żony do konca zycia. Mezczyznom bardzo latwo napompować balonik ego oddajac wszystko na samym poczatku, przez co nie maja ochoty inwestowac wiecej czasu i przestaje im zalezec,
Jakby dziewczę dostało solidną edukacje w zakresie seksualności, konsekwencji itd to nie robiłoby takich akcji. Niestety u Polsce to księża albo gamonie pokroju Czarnka ustalają jak owa edukacja powinna wyglądać i dlatego takie akcje ... w kiblu.


@StaryMadryElf: No tak jest - wszak aprobata takich zachowań jest powszechna w krajach o konserwatywnych tradycjach a nie takich liberalnych z rozbudowaną edukacją seksualną jak np. w UK.
I jak stereotypowa antynaukowa konserwa nic nie zrozumiałeś czym owa edukacja jest.


@StaryMadryElf: Zatem nauczaj. Powiedz mi gdzie takie zachowanie jest powszechne i popieranie - w krajach mocno konserwatywnych z podstawową edukacją seksualną czy w krajach liberalnych z całymi programami edukacyjnymi i wielkimi projektami jak w Danii gdzie pokazuje się dorosłych bez ubrań w telewizji publicznej.
i wielkimi projektami jak w Danii gdzie pokazuje się dorosłych bez ubrań w telewizji publicznej.


@ediz4: Nie wiem jak jest w Dani, ale wiem, ze np. w Finlandii jest taka edukacja i Finki nie sa uznawane za "latwe" jak nasze konserwatywne, bogobojne i pruderyjne Polki. Dodatkowo na takich zajeciach ucza, ze do ciala nalezy podchodzić z szacunkiem i uwazac nietylko na typkow z wódka, ale np na typkow w sutannach, czy
@StaryMadryElf: Bo mylisz ze sobą tematy. To że Polki są uznawane za nadzwyczaj łatwe wynika głównie ze statusu materialnego - wystarczy udawać cudzoziemca i już jesteś alvaro mimo kartoflanej mordy. Rozwiązłość seksualna a więc ryzykowne zachowania seksualne przyszły do nas z zachodu a nie wschodu. A nie wydaje mi się żeby na zachodzie był konserwatyzm pod tym względem. A na to że Finlandia to kiepski przykład wpływa również ich specyficzne zachowania