Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks

Mirki, poznałam cudownego faceta. Świetnie nam się gadało od samego początku. Fizycznie też mnie mega pociągał. Pierwsza randkę planowałam taką raczej krótką i zapoznawczą, bo się stresowałam strasznie. Wypiłam nawet dwa mocne drinki na odwagę. Jak się spotkaliśmy to już byłam mocno wstawiona, a podczas spaceru popijaliśmy jeszcze wódę, która chłopak przyniósł w plecaku. Na słońcu #!$%@? się bardzo szybko, a temat krążył cały czas wokół seksu. Chłopak się nie krępował i nie minęła nawet godzina, a już całował mnie namiętnie i macał po całym ciele. Proponował, żebysmy poszli do niego, ale miałam jeszcze na tyle rozumu, by odmówić. Niestety, w ramach "wynagrodzenia" zaciągnęłam go do publicznego kibla, gdzie zrobiłam mu loda...
Niby spoko, bo spotkanie trwało jeszcze długo i świetnie nam się gadało. Chłopak tez chce się spotkać jeszcze raz, więc wszystko niby jest w porządku, ale boje się, że przez te akcję straciłam szansę na poważny związek...
Co o tym myślicie? Związalibyscie się na dłużej z dziewczyną, która na pierwszej randce zrobiła wam loda?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a076221e7e7f000be5fb20
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 158
wspominając przy okazji o tych dwudziestu, którym zrobiłaś TYLKO LODZIKA?


@Thachii: moj partner jest biseksualny i otwarty. W każdy weekend zapraszamy ciekawych ludzi na lodzika a jeżeli okaze się, ze sobie przypadniemy do gustu to wtedy umawiamy sie już na prawdziwy seks
ty tak na poważnie? Ludzie są ze sobą bo się kochają, interesują sobą, lubią spędzać czas i mają wspólne zainteresowania. Sex jest ważny ale jak komuś w głowie sex na pierwszej randce przekreśla relacje z powodu stereotypowych średniowiecznych zasad to na prawdę nie warto tracić czasu na taką relację.


@Arc: No - średniowiecznie zasady mówiące o tym aby się szanować. Ty zapewne od tych patostreamów to droga wolna - pójść pod
. To musi być ta nowoczesna moralność budowana na edukacji seksualnej xD


@ediz4: nie nowa ani nowoczesna moralność, ale wolność.

Nikomu nie stała sie krzywda a wręcz przeciwnie. Tobie nikt nie zabrania ani nie ocenia twoich wysrywow na wypoku i piwniczenia wiec powinieneś sie zrewanzowac i przestać zazdrościć innym
@fajnypierozek:

Tobie nikt nie zabrania ani nie ocenia twoich wysrywow na wypoku i piwniczenia wiec powinieneś sie zrewanzowac i przestać zazdrościć innym....

Czyli niby mogę mieć opinię ale żebym jej nie pisał bo pewnie zazdroszczę plus jakieś pierdy o piwniczeniu xD. No tak zazdroszczę takiej patologii - wódka z plecaka i loda od pijanej laski. Zawszę o tym marzyłem.

nie nowa ani nowoczesna moralność, ale wolność.....

wolność xD Nie wydaje mi
Czyli niby mogę mieć opinię ale żebym jej nie pisał bo pewnie zazdroszczę plus jakieś pierdy o piwniczeniu xD. No tak zazdroszczę takiej patologii - wódka z plecaka i loda od pijanej laski. Zawszę o tym marzyłem.


@ediz4: Widzę, że jesteś pisiorkiem więc napiszę prosto.

Wpis OPa to bajt aby wyłowić takich frustratów jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Hej ty, tak do ciebie piszę drogi internauto płci męskiej. Ona kiedyś może zostać twoją żoną i powie ci, że była tylko w 3 związkach, a pocałować da ci się na drugiej randce ( ͡° ͜ʖ ͡°)