Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks

Mirki, poznałam cudownego faceta. Świetnie nam się gadało od samego początku. Fizycznie też mnie mega pociągał. Pierwsza randkę planowałam taką raczej krótką i zapoznawczą, bo się stresowałam strasznie. Wypiłam nawet dwa mocne drinki na odwagę. Jak się spotkaliśmy to już byłam mocno wstawiona, a podczas spaceru popijaliśmy jeszcze wódę, która chłopak przyniósł w plecaku. Na słońcu #!$%@? się bardzo szybko, a temat krążył cały czas wokół seksu. Chłopak się nie krępował i nie minęła nawet godzina, a już całował mnie namiętnie i macał po całym ciele. Proponował, żebysmy poszli do niego, ale miałam jeszcze na tyle rozumu, by odmówić. Niestety, w ramach "wynagrodzenia" zaciągnęłam go do publicznego kibla, gdzie zrobiłam mu loda...
Niby spoko, bo spotkanie trwało jeszcze długo i świetnie nam się gadało. Chłopak tez chce się spotkać jeszcze raz, więc wszystko niby jest w porządku, ale boje się, że przez te akcję straciłam szansę na poważny związek...
Co o tym myślicie? Związalibyscie się na dłużej z dziewczyną, która na pierwszej randce zrobiła wam loda?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a076221e7e7f000be5fb20
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 158
  • Odpowiedz
OP: @TeBerry: Ciężko mi to ocenić. Często rozmawialiśmy o seksie i wydawał się bardzo otwarty seksualnie, choć mówił też, że jego rodzice są bardzo religijni, więc może wpoili mu jakieś katolickie wartości...
@wykolejony: To chyba nie jest przecież jakaś niewiarygodna historia... Nie oczekuje atencji, tylko proszę o poradę, a nie miałam gdzie się zwrócić anonimowo...
@Giovanna95: Nie no, lepiej pójść jak wszyscy do restauracji czy
  • Odpowiedz
OP: @wypokowytrol: Bardzo długi czas nikogo nie miałam, więc trudno mi było zapanować nad sobą, w dodatku pod wpływem alko... Gdybym obciągnięła np swojemu długoletniemu mężowi w miejskim kiblu, to już byłoby ok? Od jakiego stażu znajomości jest przyzwolenie na seks oralny, co? Czy po prostu miejski kibel był nieodpowiedni i jakbym to zrobiła w pachnącej sypialni to byłoby ok...?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
  • Odpowiedz
na prawdę


@Arc:
Nie wiem jak tobie, ale mnie przekreśla relacje jeśli druga osoba pisze z takimi błędami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz