Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks

Mirki, poznałam cudownego faceta. Świetnie nam się gadało od samego początku. Fizycznie też mnie mega pociągał. Pierwsza randkę planowałam taką raczej krótką i zapoznawczą, bo się stresowałam strasznie. Wypiłam nawet dwa mocne drinki na odwagę. Jak się spotkaliśmy to już byłam mocno wstawiona, a podczas spaceru popijaliśmy jeszcze wódę, która chłopak przyniósł w plecaku. Na słońcu #!$%@? się bardzo szybko, a temat krążył cały czas wokół seksu. Chłopak się nie krępował i nie minęła nawet godzina, a już całował mnie namiętnie i macał po całym ciele. Proponował, żebysmy poszli do niego, ale miałam jeszcze na tyle rozumu, by odmówić. Niestety, w ramach "wynagrodzenia" zaciągnęłam go do publicznego kibla, gdzie zrobiłam mu loda...
Niby spoko, bo spotkanie trwało jeszcze długo i świetnie nam się gadało. Chłopak tez chce się spotkać jeszcze raz, więc wszystko niby jest w porządku, ale boje się, że przez te akcję straciłam szansę na poważny związek...
Co o tym myślicie? Związalibyscie się na dłużej z dziewczyną, która na pierwszej randce zrobiła wam loda?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a076221e7e7f000be5fb20
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 158
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ty tak na poważnie? Ludzie są ze sobą bo się kochają, interesują sobą, lubią spędzać czas i mają wspólne zainteresowania. Sex jest ważny ale jak komuś w głowie sex na pierwszej randce przekreśla relacje z powodu stereotypowych średniowiecznych zasad to na prawdę nie warto tracić czasu na taką relację.
  • Odpowiedz
Co o tym myślicie? Związalibyscie się na dłużej z dziewczyną, która na pierwszej randce zrobiła wam loda?


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak. Ale na picie alkoholu patrzyłbym podejrzliwie. Sam nie piję.
On skoro to też jakiś pijaczyna to pewnie patrzy na to inaczej.
  • Odpowiedz
. Niestety, w ramach "wynagrodzenia" zaciągnęłam go do publicznego kibla, gdzie zrobiłam mu loda


@AnonimoweMirkoWyznania: Lodzik to nie seks a zaproszenie do dalszej rozmowy w ramach rewanżu powinien zrobić Ci minetke wtedy kolejna randka przebiega już w dużo luzniejszej atmosferze
  • Odpowiedz