Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks

Mirki, poznałam cudownego faceta. Świetnie nam się gadało od samego początku. Fizycznie też mnie mega pociągał. Pierwsza randkę planowałam taką raczej krótką i zapoznawczą, bo się stresowałam strasznie. Wypiłam nawet dwa mocne drinki na odwagę. Jak się spotkaliśmy to już byłam mocno wstawiona, a podczas spaceru popijaliśmy jeszcze wódę, która chłopak przyniósł w plecaku. Na słońcu #!$%@? się bardzo szybko, a temat krążył cały czas wokół seksu. Chłopak się nie krępował i nie minęła nawet godzina, a już całował mnie namiętnie i macał po całym ciele. Proponował, żebysmy poszli do niego, ale miałam jeszcze na tyle rozumu, by odmówić. Niestety, w ramach "wynagrodzenia" zaciągnęłam go do publicznego kibla, gdzie zrobiłam mu loda...
Niby spoko, bo spotkanie trwało jeszcze długo i świetnie nam się gadało. Chłopak tez chce się spotkać jeszcze raz, więc wszystko niby jest w porządku, ale boje się, że przez te akcję straciłam szansę na poważny związek...
Co o tym myślicie? Związalibyscie się na dłużej z dziewczyną, która na pierwszej randce zrobiła wam loda?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a076221e7e7f000be5fb20
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 158
Tak wyglądają obecnie polskie młode kobiety. Bogobojne, pruderyjne i konserwatywne Polki wyginęły jakieś 20 lat temu.


@ediz4: Nie do konca tak jest. Kiedys bylo tez ostro, pamietam swoje liceum i w sobote na imprezie bylo dziko a w niedziele dziewczyny szly na msze. Zreszta podpytaj chlopakow z pielgrzymek. Roznica jest taka, ze obecnie takie akcje nie owiewa Tabu i wstyd.
@StaryMadryElf: Fajny dowód anegdotyczny. Wiem że kiedyś też były łatwe dziewczyny i też się działo. Były to jednak incydentalne przypadki i do tego społecznie nieakceptowalne. Teraz wajcha jest przestawiona - jest tego dużo, panny są z tego dumne i staje się celebrytkami a na serwisie dla kretynów większość nie widzi w tym problemu więc nie tylko jest tolerowane a wręcz popierane.
@ediz4: Ani to dowód ani anegdotyczny. Obserwacja raczej liceum w miasteczku 40K (region raczej liberalny). Nie pisze o takiej akcji z niniejszego "wyznania", bo tu sie pewnie zgadzamy. Uczepiłem sie edukacji seksualnej, która hejtujesz.
Ja hejtuje edukacje seksualnej w stylu liberalnych krajów zachodu która powoduje skutek odwrotny od założonego - seksualizacje młodzieży. Nie jestem przeciwny samej edukacji seksualnej.


@ediz4: Nie wiemy czy to efekt edukacji, to raz.

A dwa że młodzież najnowszego pokolenia jest na zachodzie bardziej wstrzemięźliwa niż rodzice.
OP: @yadam007: Dogadywaliśmy się na tyle dobrze, że gdybym nie zrobiła mu loda na pierwszym spotkaniu, to na pewno zrobiłabym na kolejnych... Co za różnica czy widziałam go pierwszy czy trzeci....
@ZajebbcieTrudnyNick: Pisaliśmy ze sobą długi czas i zażartowalam żeby wziął wodę na rozluźnienie atmosfery i potraktował to jak widać poważnie :pp

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania:

Gdy ujrzała Go był maj pachniały bzy. W twarz uderzył wiatr stanęły w oczach łzy On uśmiechnął się podniósł dłoń spojrzeniem przywołał Ją do siebie. Ujęła Jego dłoń ścisnęła mocno gdzieś w oddali ptak wzniósł pieśń radosną. Czy to wiosny czar, czy miłosny żar sprawiły to, że...
@AnonimoweMirkoWyznania: jaka szmata. Zdecydowanie nie. Jesteś już zaszufladkowana jako ta gorsza.

A gdybym jako twój przyszły potencjalny kandydat na chłopa dowiedział się że na pierwszej randce zrobiłaś innemu loda w kiblu, to już w ogóle trzymałbym się z daleka. Jesteś już przegrana.
BiednyHultaj: Zależy od faceta - jeśli szuka tylko ruchania, to umawia się z Tobą na kolejne ruchanie. Sama powinnaś wiedzieć czego on szukał - przelotnej znajomości czy czegoś na stałe. Skoro umówił się z tobą ponownie to na pewno chce się z tobą dalej ruchać. Najlepiej go spytać i iść na randkę na trzeźwo przede wszystkim i spróbować się poznać również emocjonalnie.

Zaakceptował: LeVentLeCri