Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks

Mirki, poznałam cudownego faceta. Świetnie nam się gadało od samego początku. Fizycznie też mnie mega pociągał. Pierwsza randkę planowałam taką raczej krótką i zapoznawczą, bo się stresowałam strasznie. Wypiłam nawet dwa mocne drinki na odwagę. Jak się spotkaliśmy to już byłam mocno wstawiona, a podczas spaceru popijaliśmy jeszcze wódę, która chłopak przyniósł w plecaku. Na słońcu #!$%@? się bardzo szybko, a temat krążył cały czas wokół seksu. Chłopak się nie krępował i nie minęła nawet godzina, a już całował mnie namiętnie i macał po całym ciele. Proponował, żebysmy poszli do niego, ale miałam jeszcze na tyle rozumu, by odmówić. Niestety, w ramach "wynagrodzenia" zaciągnęłam go do publicznego kibla, gdzie zrobiłam mu loda...
Niby spoko, bo spotkanie trwało jeszcze długo i świetnie nam się gadało. Chłopak tez chce się spotkać jeszcze raz, więc wszystko niby jest w porządku, ale boje się, że przez te akcję straciłam szansę na poważny związek...
Co o tym myślicie? Związalibyscie się na dłużej z dziewczyną, która na pierwszej randce zrobiła wam loda?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a076221e7e7f000be5fb20
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 158
  • Odpowiedz
Nie. To świadczy o tym że kobieta nic nie musi robić aby znaleźć chętnych facetów - taka jest ludzka natura. A Ty tego nie potrafisz pojąć.


@ediz4: No właśnie potrafię to pojąć, dlatego Ci właśnie tłumaczę, że mężczyźni są łatwiejsi niż kobiety i powinieneś się najpierw zająć nawracaniem mężczyzn, a nie kobiet.

Nie to one tam powinnaś stać bo one są łatwe skoro losowy egipcjanin może je
  • Odpowiedz
No a mężczyzna uprawiający przygodny, niezobowiązujący seks to się niby nie puszcza? Twoja seksualna moralność obowiązuje tylko kobiety, tak? Jak to jest mieć podwójne standardy, dobrze?


@CocoJamboolin: Oczywiście. Gdybyś miała jakieś podstawy wiedzy nt. psychologii to byś zrozumiała że męczyzna nie jest kobietą i odwrotnie. To co nie wypada mężczyźnie kobieta może - np żalić się że jest źle. W drugą stronę to też działa.

Tragiczne jest to, że dajesz #!$%@? o seks obcych ludzi, co Cię na starcie w ogóle nie powinno obchodzić. Polki uprawiają seks z przystojnymi, bogatymi mężczyznami - źle. Polki uprawiają seks z brzydkimi, biednymi mężczyznami - źle. Iks #!$%@? de....

Masz nadal problem z rozumowaniem. Gdyby goście serio byli atrakcyjni choćby pod względem finansowym, społecznym to można to pojąć - ot prawdziwy genetyczny wygryw a to zwykłe przeciętniaki tylko z innego kraju. To jasno wskazuje że polki są łatwe dla byle parobasa nawet z Afryki. Szanująca się Francuzka czy Finka nawet na takiego nie spojrzy. To was
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeden powie tak drugi nie.
Rozumiem, że przyniósł własną wódkę i pomyślałaś, że musisz się odwdzięczyć...
We mnie np. by to siedziało więc nie.

Z tego jak to wyglądało to napiszę ci, że moim zdaniem ten koleś nie szuka związku.
  • Odpowiedz
Oczywiście. Gdybyś miała jakieś podstawy wiedzy nt. psychologii to byś zrozumiała że męczyzna nie jest kobietą i odwrotnie. To co nie wypada mężczyźnie kobieta może - np żalić się że jest źle. W drugą stronę to też działa.


@ediz4: Ok, czyli przyznajesz, że od kobiet wymagasz moralnego postępowania, którego nie wymagasz od mężczyzn. To wiele tłumaczy.

To jasno wskazuje że polki są łatwe dla byle parobasa nawet z
  • Odpowiedz
Co o tym myślicie? Związalibyscie się na dłużej z dziewczyną, która na pierwszej randce zrobiła wam loda?

@AnonimoweMirkoWyznania:
Szczerze? To tak, a
jeszcze bardziej szczerze? 1000 razy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że seks na pierwszej randce jest w porządku, gdy nie planuje się drugiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli traktujesz kogoś poważnie i liczysz na dłuższą relację, to lepiej wstrzymać się z seksem.
Zresztą o czym my mówimy, facet przyniósł wódę w plecaku na randkę, myślę, że ten lodzik w publicznym kiblu to dla niego chleb powszedni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Napisz mi proszę, skąd Ty czerpiesz wiedzę o psychologii i ewolucji. Z memów? Gdybyś choć ociupinkę się na tym znał, to byś wiedział, że wymagania stawiane wobec kobiet i mężczyzn w większości zależą od kultury, a nie od biologii.


@CocoJamboolin: A gdzie coś pisałem o biologii? To wskaż mi te kultury które wykształciły inne wzorce i sprawdzimy co osiągnęły.

Ok, czyli przyznajesz, że od kobiet wymagasz moralnego postępowania, którego nie wymagasz od mężczyzn. To wiele tłumaczy....

Od kobiet oczekuje się czego innego niż od mężczyzn. Od kobiety społeczeństwo nie oczekuje zabezpieczenia finansowego rodziny czy zapewnienie dachu nad głową. Jak dla mnie możesz dawać nawet na rogu - wszak nie znam Cię i nigdy nie spotkam. Nie rozumiem więc w jakim celu łapiesz taki ból dupy o krytykę jakieś dziewczyny co pijana w obsranym kiblu obciągała jakiemuś typowi co go poznała kilka
  • Odpowiedz
Związalibyscie się na dłużej z dziewczyną, która na pierwszej randce zrobiła wam loda?


@AnonimoweMirkoWyznania: przecież on na pierwszej randce uchylił przed Tobą gacie, więc o co chodzi?

ale boje się, że przez te akcję straciłam szansę na poważny
  • Odpowiedz
A gdzie coś pisałem o biologii?


@ediz4: Pisałeś o psychologii, ewolucji, ludzkiej naturze i o tym, że kobieta nie jest mężczyzną, a ja ujęłam to wszystko jako biologię. Jeśli chciałeś istnienie ról płciowych wyjaśniać czymś innym niż różnice biologiczne, to dawaj śmiało.

To wskaż mi te kultury które wykształciły inne wzorce i sprawdzimy co
  • Odpowiedz
Pisałeś o psychologii, ewolucji, ludzkiej naturze i o tym, że kobieta nie jest mężczyzną, a ja ujęłam to wszystko jako biologię. Jeśli chciałeś istnienie ról płciowych wyjaśniać czymś innym niż różnice biologiczne, to dawaj śmiało.


@CocoJamboolin: Skoro pisałem o psychologii, ewolucji i ludzkiej naturze to miałem na myśli psychologię, ewolucje i ludzką naturę.

Argumentum ad antiquitatem, wymyśl argument, który nie jest błędem logicznym.....

Jaki argument? To Ty najpierw przedstaw jakikolwiek z którego wynika że różne role kobiet i mężczyzn wynikają z kultury a nie różnych predyspozycji
  • Odpowiedz
Skoro pisałem o psychologii, ewolucji i ludzkiej naturze to miałem na myśli psychologię, ewolucje i ludzką naturę.


@ediz4: A ta psychologia, ewolucja i ludzka natura, to czynniki biologiczne czy kulturowe? XD Zdecyduj się czym chcesz uzasadniać istnienie ról płciowych.

Jaki argument? To Ty najpierw przedstaw jakikolwiek z którego wynika że różne role kobiet i mężczyzn wynikają z
  • Odpowiedz
A ta psychologia, ewolucja i ludzka natura, to czynniki biologiczne czy kulturowe? XD Zdecyduj się czym chcesz uzasadniać istnienie ról płciowych.


@CocoJamboolin: Ty się ustosunkuj do czegokolwiek bo jedyne co robisz to wrzucasz te czynniki do jakichś kontenerów i nic z tego nie wynika. Chcesz prowadzić dyskusje to przedstaw jakieś argumenty, postaw jakąś hipotezę i ją uzasadnij albo olej to co piszę i nie odpisuj bo to nie ma żadnego sensu.

To, że faceci wcale nie muszą sami utrzymywać rodziny, a role płciowe w tym zakresie to idiotyzm nie poparty żadnymi sensownymi argumentami?....

Nigdzie nie napisałem że muszą a że się od nich tego oczekuje. A robią to przede
  • Odpowiedz
Ty się ustosunkuj do czegokolwiek bo jedyne co robisz to wrzucasz te czynniki do jakichś kontenerów i nic z tego nie wynika. Chcesz prowadzić dyskusje to przedstaw jakieś argumenty, postaw jakąś hipotezę i ją uzasadnij albo olej to co piszę i nie odpisuj bo to nie ma żadnego sensu.


@ediz4: To Ty zacząłeś argumentować rolami płciowymi, to Ty powinieneś też uzasadnić, dlaczego powinniśmy się tych roli płciowych trzymać.

Nigdzie nie napisałem że muszą a że się od nich tego oczekuje. A robią to przede wszystkim
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W sumie jakbyście poszli jak cywilizowani do niego lub Ciebie i zrobili na co mieliście ochotę, luz. W tej sytuacji, nadmiar wódy + oral w toalecie publicznej na pierwszym spotkaniu jest dla mnie nie tyle niestosowny, co lekko obrzydliwy ^^ Może to nie jest mój wymarzony scenariusz na pierwszą randkę, ale jeżeli byłbym zainteresowany drugą osobą, dobrze się gadało itp to na pewno nie przekreśliłbym tego ze względu na
  • Odpowiedz
To Ty zacząłeś argumentować rolami płciowymi, to Ty powinieneś też uzasadnić, dlaczego powinniśmy się tych roli płciowych trzymać.


@CocoJamboolin: Nic nie muszę uzasadniać. To nie przesłuchanie przed komisją egzaminacyjną.

No ale po co się od nich tego oczekuje?.....

Po co? Jak? Normalnie jak pięciolatek.
  • Odpowiedz