Wpis z mikrobloga

Ludzie, czy ja ku*** serio nie mogę poznać kogoś normalnego?
Piszę z gościem którego poznałam na Badoo, fajnie się rozmawia, mamy o czym gadać.
Wychodzi z propozycją spotkania.
Ale po 10, bo nie ma grosza przy duszy xD

No błagam, czy tylko dla mnie to jest mega lipne?

#badoo #tinder #zwiazki #podrywajzwykopem #zalesie #rozowepaski
Agatk - Ludzie, czy ja ku*** serio nie mogę poznać kogoś normalnego?
Piszę z gościem...

źródło: comment_1619882203dTLUuJ92ahXZ3ljlbO0RZx.jpg

Pobierz
  • 488
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sefton: Inteligencją, zaradnością i przede wszystkim myśleniem, bo mam 20 lat i nigdy w życiu (odkąd pracuję) nie dopuściłam do sytuacji, by nie mieć grosza przy duszy. Chłopak w dodatku kupuje buty za 800 złotych, a potem płacze, że żyje od wypłaty do wypłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Agatk: wykopki jak zwykle się zesrały XD. Mógł zaproponować sapcer, ale gość robi z siebie durnia na wstępie, a oni dopisują mi historię o chorej rodzinie i babci w długach XD
  • Odpowiedz
@Agatk: He, he.

A serio - istnieją tacy goście. Mnie kiedyś taki zaprosił na gorącą czekoladę (normalnie płacilibyśmy 50/50, ale przez to że spóźnił się na umówione spotkanie o GODZINĘ i był to styczeń, mróz, więc zmarzłam okrutnie, to niby chciał się "zrewanżować"). Zamówił czekoladę tylko dla mnie (9 zł), dla siebie nic, a potem pytał jeszcze, czy nie mam 20 gr, bo chciałby zostawić 50 gr napiwku ( ͡
  • Odpowiedz
@Sefton: Inteligencją, zaradnością i przede wszystkim myśleniem, bo mam 20 lat i nigdy w życiu (odkąd pracuję) nie dopuściłam do sytuacji, by nie mieć grosza przy duszy. Chłopak w dodatku kupuje buty za 800 złotych, a potem płacze, że żyje od wypłaty do wypłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@give_me_coffee: Gdzie napisał, że kupuje buty za 800pln?
  • Odpowiedz
to słaba postawa z twojej strony


No bardzo słaba, laska nie chce umówić się z facetem, który przez najbliższe 1,5 tygodnia nie może pozwolić sobie na wydatek stu złotych, a gdyby został do tego zmuszony, to musiałby pożyczać xD

Ale co się dziwić, przecież różowa


No
  • Odpowiedz
@give_me_coffee: ale mi humor poprawiłaś, dawno się tak nie uśmiałam i nawet z instagramem trafiłam :D i wciąż nic złego nie widzisz w swoim podejściu do związków/mężczyzn? Nawet nie jest mi cię szkoda :P
  • Odpowiedz