Wpis z mikrobloga

@Sefton: opka o tym napisała już w dyskusji tutaj. Chcesz to reportuj multi, ale nie jestem multikontem xD po prostu niektórzy ludzie, wyobraź sobie, podchodzą do kwestii finansowych w poważniejszy sposób i po prostu maja takie podejście? Trzeba być multi autorki żeby mieć podobny poglądy?
  • Odpowiedz
@Sefton: opka o tym napisała już w dyskusji tutaj. Chcesz to reportuj multi, ale nie jestem multikontem xD po prostu niektórzy ludzie, wyobraź sobie, podchodzą do kwestii finansowych w poważniejszy sposób i po prostu maja takie podejście? Trzeba być multi autorki żeby mieć podobny poglądy?


@Adexi: Aaaaa OP pisał...¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Agatk: ja to bym tylko chciał zobaczyć jak wyglądasz, Opko. Fakt, że mimo wszystko umówiłaś się z tym gościem podpowiada mi, że jesteś trochę zdesperowana, a co za tym idzie - niezbyt wyględna - czy mam rację? Send pics
  • Odpowiedz
@Sefton: wrzucenie screenów be, dopowiadanie kolejnych elementów historii to pewnie kłamstwo, aby się wybronić, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Adexi: Na screenach to ona pisze o butach za 800. Jakby napisała, że ma 50cm penisa, to też byś tego bronił, co ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@Agatk: Masz rację, ja mam 22 lata, jeszcze studiuje, ale jak mi oszczędności spadają tak poniżej 5k to czuje palpitacje serca, jednocześnie znam ludzi, którzy potrafią zadzwonić, napisać o przelew na szlugi bo im brakuje. Gdybym w wieku 27 lat miał napisać coś takiego, to zapadłbym się pod ziemię po prostu.
  • Odpowiedz
@Sefton: Spoko obecnie mam ponad 10k na etacie i firmę handlowa która robi drugie tyle, a pracując za najniższa potrafiłem zorganizować randkę na poziomie


@CloudNeine: Oczywiście, w internecie możesz być nawet niebieskim paskiem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
o #!$%@? pół wykopu już się tutaj zesrało. Ja tylko przypomnę że łatwiej znaleźć artykuł o tym, że młodzi Polacy nie oszczędzają, niż że oszczędzają. Przypadek?

Binarnie myślącym podpowiem że jestem team Agatk, można mnie dodawać na czarną
  • Odpowiedz