Wpis z mikrobloga

@Agatk: Zdziwilabys sie jak duzo polakow ma problemy z kasa. Nie wiem czy wiesz, ale jesli zarabiasz w polsce wiecej niz 6000 zlotych, to okolo 70-80% polakow zarabia gorzej od Ciebie. Dla wielu takie 100zl to spory wydatek. Jesli otaczasz sie w srodowisku korpo-ludzi to tego po prostu nie widzisz.Sam mam wielu kumpli co pracuja za 3-4k na miesiac od 1 do 1.
  • Odpowiedz
@Sefton: ze przed trzydziestka masz problem aby pozwolić sobie na drobna przyjemność. Albo żyjesz w ciągu miesiąca ponad stan, albo koszty życia cię zjadają i zarabiasz za mało względem tych kosztów, albo poszło jeszcze coś innego nie tak.
Życie od wypłaty do wypłaty nie jest spoko i mówię to z autopsji, wiele wysiłków kosztowała mnie poprawa swojej sytuacji. Będąc po dwóch stronach barykady mogę z łatwością stwierdzić, ze teraz psychicznie
  • Odpowiedz
@Agatk: A okazał się jakiś normalny i ten tekst co napisał to tylko miał być swoistego rodzaju clickbait ? Czy aż tak obniżyłaś swoje kryteria i oczekiwania ? XD
  • Odpowiedz
@Agatk: Powinnaś zamazać zdjęcie i imię mimo wszystko :)
Ale ja tu widzę, że kilka osób ma problem albo z czytaniem ze zrozumieniem albo ma takie kompleksy...
Przecież tu nie chodzi o sytuacje, gdy komuś chwilowo jest ciężko, bo np. pomaga rodzicom finansowo, akurat stracił pracę albo po prostu ma gorszy okres. Widać nawet po tych kilku wiadomościach, że koleś ma taką sytuacje co miesiąc i się tym jakoś nie
  • Odpowiedz
@Sefton: ze przed trzydziestka masz problem aby pozwolić sobie na drobna przyjemność. Albo żyjesz w ciągu miesiąca ponad stan, albo koszty życia cię zjadają i zarabiasz za mało względem tych kosztów, albo poszło jeszcze coś innego nie tak.

Życie od wypłaty do wypłaty nie jest spoko i mówię to z autopsji, wiele wysiłków kosztowała mnie poprawa swojej sytuacji. Będąc po dwóch stronach barykady mogę z łatwością stwierdzić, ze teraz psychicznie
  • Odpowiedz