Wpis z mikrobloga

@Agatk: Powinnaś zamazać zdjęcie i imię mimo wszystko :)

Widać nawet po tych kilku wiadomościach, że koleś ma taką sytuacje co miesiąc i się tym jakoś nie przejmuje.


@liv_: Po których wiadomościach?
  • Odpowiedz
@Agatk: zaradni faceci omijają roszczeniowe panny więc wszystko się skleja. Zresztą traktowanie kasy z dystansem i pożyczanie w razie potrzeby na nagle wydatki - jak ma się od kogo, i się oddaje - nie jest niczym złym, nie dla każdego wszystko się kręci wokół kasy ;)
  • Odpowiedz
@Sefton: Samo proponowanie sushi po 10, kiedy teraz nie ma 100zł daje znać, że koleś dostaje kase 10 i niech się dzieje wola nieba, gdybym miała sytuacje, że nie starcza mi do 10 to proponowałabym randki mniej kosztowne, bardziej kreatywne, wytłumaczyła sytuacje, opka też wspomniała, że chwalił się butami za 800zł, nie stać mnie to nie kupuje proste... Może teraz to dziwne, że się jest realistą i myśli w przód,
  • Odpowiedz
Ludzie chyba zapomnieli w tym wątku ze jest pandemia i wiele młodych osób zatrudnionych na zleceniach itp. Została po prostu #!$%@? z pracy z dnia na dzień i nic w zamian nie moga znaleźć...
  • Odpowiedz
@Sefton: serio nie masz takiego poczucia, ze brak pieniędzy pod koniec miesiąca w takim wieku świadczy o braku zaradności czy gospodarności?

Dla mnie to ewidentny sygnał, ze człowiek ma problem z zarządzaniem swoim budżetem i jest niegospodarny w jakiejś kwestii. Szczególnie, jak chwali się butami za 800zl, a jednak pod koniec miesiąca ma lipę = skoro nie ma pieniędzy na ostatniej prostej przed wypłata = brak poduszki finansowej aby z
  • Odpowiedz
@Sefton: Samo proponowanie sushi po 10, kiedy teraz nie ma 100zł daje znać, że koleś dostaje kase 10 i niech się dzieje wola nieba, gdybym miała sytuacje, że nie starcza mi do 10 to proponowałabym randki mniej kosztowne, bardziej kreatywne, wytłumaczyła sytuacje, opka też wspomniała, że chwalił się butami za 800zł, nie stać mnie to nie kupuje proste... Może teraz to dziwne, że się jest realistą i myśli w przód, jeśli to nie baity to wystarczy łączyć kropki.


@liv_: Pisałaś o kliku wiadomościach... A jedynie masz domysły i dyskusje z własnymi tezami
  • Odpowiedz
@Sefton: serio nie masz takiego poczucia, ze brak pieniędzy pod koniec miesiąca w takim wieku świadczy o braku zaradności czy gospodarności?

Dla mnie to ewidentny sygnał, ze człowiek ma problem z zarządzaniem swoim budżetem i jest niegospodarny w jakiejś kwestii. Szczególnie, jak chwali się butami za 800zl, a jednak pod koniec miesiąca ma lipę = skoro nie ma pieniędzy na ostatniej prostej przed wypłata = brak poduszki finansowej aby z
  • Odpowiedz
@Chlejus no niektórzy ludzie potrafią, przez cały miesiąc mieć kasę, zarabiając minimalną. To moim zdaniem nawet nie chodzi o status społeczny, czy ogólnie wypłate, ale jak ktoś #!$%@? hajs, że nawet tej 100 nie zaoszczędzi misięcznie, to coś jest nie tak. No chyba, że rodzinę musi utrzymywać, to jednak inna sprawa.
  • Odpowiedz
@Sefton: Ogólnie jak poznasz trochę ludzi w życiu to naprawdę łączenie kropek nie jest trudne ;) napisałam już z czego wysunęłam takie wnioski, mam tyle informacji ile dała opka, może chłop sam ją testował albo to zwykły bait, tego się nie dowiem jak i nikt z nas, a bardziej "czepiam się" o to ile osób tutaj uważa że jest to roszczeniowe zachowanie różowych, że ktoś oczekuje rozsądku i zaradności od
  • Odpowiedz
@Sefton: Ogólnie jak poznasz trochę ludzi w życiu to naprawdę łączenie kropek nie jest trudne ;) napisałam już z czego wysunęłam takie wnioski, mam tyle informacji ile dała opka, może chłop sam ją testował albo to zwykły bait, tego się nie dowiem jak i nikt z nas, a bardziej "czepiam się" o to ile osób tutaj uważa że jest to roszczeniowe zachowanie różowych, że ktoś oczekuje rozsądku i zaradności od
  • Odpowiedz
@Agatk wydaje mi się, że możesz źle to interpretować, tym bardziej, że facet napisał, że po 10 bo teraz nie ma. Nie sądzę, żeby z zerem na koncie żył do 10. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Prawda jest taka, że choć sama nie mam na kupne jedzenie czy kupno nowych kolejnych butów nie znaczy, że nie mam pieniędzy w ogóle. Wiem, jakie są moje aktualne wydatki, może wypaść
  • Odpowiedz