Wpis z mikrobloga

@Agatk: Po raz kolejny zostałem utwierdzony w przekonaniu aby trzymać się jak najdalej od p0lek, rób tak dalej to zostaniesz panną z kotełami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@strike_lucky: nie czaję co masz na myśli.

Ja mam takie same wymagania. Baba ktora blisko 30 zyje z dnia na dzien mimo kupowania butów za 1/3 sredniej krajowej w PL jest dla mnie brainletem i nie wskoczy wyżej niż poziom lalki do ruchania.

Wam trzeba zawsze tak wszystko wyjaśniać? Czy jestes jak ten tuhajbej który ma uszkodzony mózg od oglądania #!$%@? na priv od przegrywow xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strike_lucky: xD

Patrz tłumacze Ci bo zakładam ze jestes kumaty (takim Cie zapamiętałem).

Wyszedłem z założenia że ona tam szuka typa do związku. Ja w internecie kobiety do związku nie szukam i nie o mnie jest
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strike_lucky: A bo pewnie mój błąd bo założyłem że ona chce związku szukać. No bo ONS do knajpy zapraszać to dla mnie jakas egzotyka. Ale w sumie różni są ludzie.

Mój błąd może.
  • Odpowiedz
@Mikka: Niekoniecznie ilością pieniędzy, ja zawsze na spotkaniach płacę za siebie, chodzi bardziej o zaradność. Tak, wiem, większość ludzi tak żyje, interesuje ich tylko, by mieć co do gara włożyć. Problem w tym, że skoro ja zarabiam, rozwijam się i jestem przedsiębiorcza (na miarę możliwości i wieku), to oczekuję tego samego od partnera. Miłość miłością, ale jak on wyobraża sobie wspólne życie, gdy nie potrafi zarządzać finansami? Mój ojciec lata
  • Odpowiedz