Wpis z mikrobloga

@Sefton: Pocałować to ty mnie biedaku możesz w pierścień wylewając się na wykopie z swoim parszywym ryjem i portfelem.


@CloudNeine: Z wpisu na wpis intrygujesz mnie coraz bardziej(ʘʘ)

Do tego przeedytowany przelew na 10k? Mamy 2021, pomyliłeś cyfry. Polonezem nikomu nie zaimponujesz ¯\_(ツ)_/¯

Chyba, że prosto z fabryki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sefton: żyj tym ze to edytowany post ale ludzie ruchaja Ci pannę bo nie masz 100pln XD


@CloudNeine:

1. "biedaku możesz w pierścień wylewając się na wykopie z swoim parszywym ryjem i portfelem"

2. "ludzie ruchaja Ci pannę bo
  • Odpowiedz
@CloudNeine: ale trzeba mieć kompleksy, że na portalu ze śmiesznymi obrazkami próbujesz udowodnić ile to niby nie zarabiasz :P żałosne :D tyle to pewnie janusz ci przesłał za ostatnie pół roku :D
  • Odpowiedz
@Sefton: tak nawiasem, to te buty niewiele w tej historii zmieniają, jedynie mogą hiperbolizowac lekkomyślne podejście. Natomiast sytuacja nadal wyglada tak, ze facet po prostu nie ma kasy na drobna przyjemność w takim wieku, ze mogą tego ludzie nie pochwalać. Chce tak żyć to spoko, ale ktoś może go przez to nie uznawać za potencjalnego partnera. Baby, które żyją w taki sposób, ze nie potrafią zapewnić sobie minimum oszczędności lepsze
  • Odpowiedz
@CloudNeine:

1. "biedaku możesz w pierścień wylewając się na wykopie z swoim parszywym ryjem i portfelem"
2. "ludzie ruchaja Ci pannę bo nie masz 100pln XD"
3. "Nadal to ty jesteś patchem z zerami w portfelu XD"

Ale fakt, mam parę zer w porfelu, dziubasku (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Sefton: tak nawiasem, to te buty niewiele w tej historii zmieniają, jedynie mogą hiperbolizowac lekkomyślne podejście. Natomiast sytuacja nadal wyglada tak, ze facet po prostu nie ma kasy na drobna przyjemność w takim wieku, ze mogą tego ludzie nie pochwalać. Chce tak żyć to spoko, ale ktoś może go przez to nie uznawać za potencjalnego partnera. Baby, które żyją w taki sposób, ze nie potrafią zapewnić sobie minimum oszczędności lepsze
  • Odpowiedz
@Adexi: a może z jego perspektywy wcale tak fajnie się z tą panną nie rozmawiało i wolał wydać 800 zł na buty niż 100 zł na sushi? Taka myśl tylko.
  • Odpowiedz