Wpis z mikrobloga

@ciootka: na imperatora i ten apel w kraju jak polska gdzie panuje takie simpienie do kobiet ja piehdohe...
Szarpanki z życiem uważam za szura do kwadratu ale w jednym miał rację to przychodzi z zachodu, na zachodzie jest więcej gwałtów a potem niektóre laski czytając cały czas takie artykuły w polsce uważają że nie mogą wyjść na ulicę bo są osaczone... Normalna oblężona twierdza i to się powinno leczyć.
@ciootka: he he he hy hy hy
#!$%@? jak ostatnim tramwajem wracałęm kiedyś regularnie na przesiadkę z resztą z autobusu i wysiadałem tylko ja i jakaś młoda dziewczyna to właśnie wydawało mi się, że jest spięta, obręcz barkowa sztywna, krok nienaturalnie szybki, ja mam ~190cm, babeczka może ~160cm a daje susy głębsze od moich. Ale to tylko moje #!$%@?. Staram się utrzymać dystans, bo kiedyś dostałem bez powodu, nie gazem, a
W sumie jak muszę iść za jakąs laską albo co gorsza dziewczynką, to ją wymijam bo mam wrażenie że ludzie mnie biorą za jakiegoś pedofila. Nwm w sumie czy tak już mam czy społeczeństwo mi takie myślenie zaszczepiło