Wpis z mikrobloga

niby tak ale jak się ktoś boi to taka konfrontacja jest tym bardziej przerażająca


@oszty: polecam zakup Fox Labs Mean Green zarówno dla bezpieczeństwa fizycznego jak i spokoju psychicznego.

Jeśli idzie za Tobą inny człowiek i czujesz się nieswojo to stawiasz wszystko na jedną kartę - jeśli to jest jakiś zboczeniec, to i tak nie ustąpi i strach będzie ciągnął się przez całą trasę, a na dodatek pozna miejsce Twojego zamieszkania,
@aegypius: zrób eksperyment i przebierz się za kobietę i przejdź się wieczorem po mieście jak nazywasz nas paranoiczkami xd mam już gaz i inne środki ochrony i to wynikło z bezpośredniego zagrożenia w jakim się wielokrotnie znalazłam. Chodzintu tylko o zrozumienie punktu widzenia drugiej strony, nie zawsze przecież facet powoduje strach, jak się widzi taką sytuację to fajnie byloby jej unikać. Ja też raz przypadkiem przestraszyłam jakąś babkę niechcący, wieczorem bywa
@ciootka: Kiedyś wracałem do domu po takiej łące wzdłuż ulicy, godzina jakoś 22, ciemno, ale latarnie nad drogą dawały jakieś tam światło. Generalnie szedłbym spokojnym krokiem, ale cholernie mnie cisło do kibla xD
No i tak sobie zapierdzielam i przede mną szedł gościu, z racji, że miałem szybszy krok to go szybko dogoniłem. Gość się chyba lekko zestresował bo w pewnym momencie się zatrzymał, obrócił i do mnie "proszę, niech pan