Wpis z mikrobloga

@ciootka:
No pewnie, na pewno będę specjalnie zmieniał kierunek marszu albo przechodził na drugą stronę ulicy, bo jakiaś popieprzona paniusia ma paranoję xD
Nowoczesny feminizm to jakiś pieprzony rak. Swoje lęki, fobie i zaburzenia należy leczyć, a nie wymagać od całego otoczenia, żeby specjalnie do ciebie się dostosowywało.
@ciootka: Bawi mnie jak ktoś ewidentnie przede mną przyśpiesza, ja mam 194cm wzrostu i nie najgorszą kondycję, jakbym chciał cię złapać to zrobię nawet jak zaczniesz biec. Niech kobiety sobie zadają pytanie, czy są aż tak atrakcyjne żeby odsiedzieć za nie 25lat, bo #!$%@? nie sądzę.
taki sam strach mogą odczuwać mezcyźni, ale nie rzed gwaltem tylko pobiciem/kosą w zebrach, ale nikt z tego nie robi afery.


@Elmirka16: Bo jak zaczniesz o tym pisać jako mężczyzna, to zaraz zostaniesz określony #!$%@?. A najlepsze, że takie coś będą pisać te same osoby, które pod tym wpisem srają na kobiety i ich strach xD

@grzsci No nie powiem. Zdarzyło mi się w życiu, że idąc w nocy/wieczorem zrobiło mi
@Judger dokładnie, swoim narzeczonym to już od kilku lat tak manipuluje, że dalej chce ze mną być, biedny. Uwielbiam te kobiety Schroedingera - głupie i naiwne dziewczynki które dają się oszukiwać, a jednocześnie inteligentne, pełne agresji i zdolne do manipulowania innymi xD

co to jest w ogóle za porownanie, gwałt do manipulowania xD jak widzisz że jakaś kobieta idzie przed tobą w nocy, to najpierw się pytasz czy czasem nie manipuluje kimś,
na mirko klasycznie #bekazrozowychpaskow, a tymczasem nie znam dziewczyny, która w analogicznej sytuacji wracając do domu sama nie miała sytuacji, gdzie oblała się strachem, nie przeszła na drugą stronę ulicy, nie sprawdzała kieszeni szukając jakiegoś przedmiotu, którym mogłaby się obronić, nie udawała że dzwoni/dzwoniła do bliskiej osoby itd. i wiecie co, to nie są paranoiczki, bo każda z nas, nawet w biały dzień w tłumie miała na swoim koncie jakieś nieciekawe