Wpis z mikrobloga

@ciootka: no tak, niedługo będzie można wyjść na wieczorny spacer z kamizelka odblaskową NIE JESTEM GWAŁCICIELEM żeby się niewiasta przypadkiem nie stresowała z odległości 200metrów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3495
@ciootka: kiedyś szedłem za dziewczyną ciemną ulicą. W pewnej chwili odwróciła się i przyspieszyła kroku. Ja również lekko przyspieszyłem. Później przeszła do truchtu, no to ja tak samo. Po chwili obejrzała się przerażona i zaczęła biec ile sił w nogach. Ja też zacząłem biec.
Do dziś nie wiem przed czym uciekaliśmy.
  • Odpowiedz
  • 117
@ciootka Raz tak miałem, że mi się w #!$%@? spieszyło, a już byłem na ostatniej prostej do domu. Skręciłem za babką z głównej ulicy w boczną i się zaczęło. Zaczęła przyspieszać, ja #!$%@? równo za nią. Zaczęła zerkać przez ramię i prawie zaczęła biec xD
Wtedy się skleiłem, że chyba się wystraszyła i uznałem że jedyną opcją jest ją wyprzedzić, co na kilkanaście sekund pewnie jej już całkowicie zmroziło krew w żyłach.
  • Odpowiedz
@GrumpyStar: Większość kobiet według statystyk pada ofiarą przemocy seksualnej ze strony osoby którą znają lub nawet z nią mieszkają. To znaczy, że kobiety generalnie traktują wszystkich dookoła jak gwałcicieli a potem bezpiecznie wracają do domu zostać zgwałcone przez osobę którą same tam wpuściły.
  • Odpowiedz
  • 41
@ciootka No tak, zawsze jak gdzieś idę, to przede wszystkim zwracam uwagę, czy ktoś w okolicy przypadkiem nie zesrał się w wyniku mojej obecności...
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: W głowie urodziła mi się myśl pod tytułem - ciekawe jaka byłaby reakcja dziewczyny, gdyby doszło do takiej sytuacji, ale podczas jej ucieczki sprintem, typ tylko by ją wyprzedził i pobiegł dalej, po chwili wracając do normalnego chodu. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Iudex: #!$%@?, przed chwilą właśnie napisałem komentarz, że ciekaw jestem reakcji kobiety, gdyby iść tak za nią, przyspieszać kroku, a podczaj jej sprintu wyprzedzić ją. Mów, jak zareagowała jak ją wyprzedziłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ciootka: dobry apel, przecież zaznaczyła, że jeśli dostrzegacie że dziewczyna się was boi, możecie się śmiać ale większość dziewczyn zna osobę którą zgwałcili/napadli albo same doświadczyły jakichś form niechcianych zaczepek. Dla faceta wieczorem to spokojny spacerek dla uspokojenia przed snem a dziewczyna w torebce wertuje dziesięć narzędzi samoobrony i siwych włosów jej przybywa( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz