Wpis z mikrobloga

@oszty:

beka z oburzonych facetów, wyglądających jak pic. rel. którzy myślą że apel jest do nich, a swoim wyglądem wystraszyliby co najwyżej jamnika xD


Szczerze ten komentarz jest dosyć dziwny. Co ma czyjś wygląd do twojego strachu? Przecież zgwałcić cię może ktoś wyglądający z pozoru niewinnie, a ty tu sugerujesz, że jak wyglądam niegroźnie to kobieta się mnie nie będzie bała. To do kogo ma być ten apel? Do groźnego Seby?
dobry apel, przecież zaznaczyła, że jeśli dostrzegacie że dziewczyna się was boi, możecie się śmiać ale większość dziewczyn zna osobę którą zgwałcili/napadli albo same doświadczyły jakichś form niechcianych zaczepek. Dla faceta wieczorem to spokojny spacerek dla uspokojenia przed snem a dziewczyna w torebce wertuje dziesięć narzędzi samoobrony i siwych włosów jej przybywa( ͡° ͜ʖ ͡°)


@oszty: Czemu dobry apel? Czemu facet ma się dostosowywać do problemów psychicznych
@skitarii: nie chcesz, nie przechodź, może do kogoś innego to trafi. To tak jak z ustępowaniem miejsca np. komuś starszemu - jeden zobaczy problem inny uzna że starsza osoba nie musi jeździc zatłoczonym autobusem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@oszty: Zdarza mi się jak jestem w takiej sytuacji to zaczynam klikać coś na telefonie.Moja aparycja (średni wzrost ale często ubieram się na ciemno i mam bardzo ciemne oczy) sprawia że nawet na dworcu autobusowym miałem sytuację że widziałem niepewność jakieś kobietki jak koło niej stanąłem.Więc dosyć ostentacyjnie założyłem słuchawki żeby widziała że totalnie mam ją gdzieś i sobie po prostu stoję xd.Ale nie ukrywam że sam czuje się nieswojo jak
nie chcesz, nie przechodź, może do kogoś innego to trafi. To tak jak z ustępowaniem miejsca np. komuś starszemu - jeden zobaczy problem inny uzna że starsza osoba nie musi jeździc zatłoczonym autobusem.


@oszty: Czy kobieta z definicji jest w pewien sposób ułomna, tak jak starsi ludzie, którzy mają problemy z staniem i trzymaniem równowagi w autobusie?

Starszym się ustępuje, bo mogą się przewrócić i nie są tak sprawni fizycznie, a
@ciootka Apel do płci męskiej jest ok zróbmy apel np. Do Ukraincow aby nie używali ukraińskiego i rosyjskiego w Polsce - bo jak polak to słyszy to mu się Wołyń i czy inny Katyń przypomina to za chwilę będzie krzyk ( )( ͡º ͜ʖ͡º)