Wpis z mikrobloga

a jakby ten facet miał 172cm? To nadal tak jak w sytuacji matrymonialnej/socjalnej byś go traktowała jak gówno i półmężczyznę, czy jednak się bała tak samo?

Z punktu widzenia kryminalistyki, bałabym się go nawet bardziej. Gwałtu dokonują sfrustrowani mężczyźni, którzy nie mogą znaleźć ujścia gdzie indziej. Co do sytuacji matrymonialnej się nie wypowiem, bo mnie nie dotyczy.


@Jasnoniebieska: Tak, bo 172 cm = frustrat xD W niezłym matriksie żyjesz, nie myślałaś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@s0ttarts: chyba źle ją zrozumiales. Akurat jak ktoś trochę interesuję się mordercami, to zwlaszcza Ci seryjni zwykle są dość niscy i ogólnie o niezbyt wojowniczej aparycji (co nie znaczy, że stfrustrowani seksualnie, bo często wbrew pozorom mają sporo kobiet dzięki swojemu "mocnemu" charakterowi)
@3C273: Ja tu widzę srogie uprzedzenie i prawdopodobnie wywołaną przez lekturę feministycznych treści wrogą postawę wobec mężczyzn. Moja rada odstawienia internetu jest jak najbardziej na miejscu. Jaki procent mężczyzn o 172 cm wzrostu (lub jakimkolwiek innym wzroście) to seryjni mordercy? Jeden na milion? To wg ciebie usprawiedliwia traktowanie wszystkich mężczyzn (niskich zwłaszcza) jako potencjalnych morderców i gwałcicieli?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s0ttarts: nie widzę tego, o czym piszesz u @Jasnoniebieska Ona po prostu stwierdziła fakt, że statystycznie bardziej można obawiać się, gdy idzie za Tobą mężczyzna 172cm niz 190cm, co jest prawdą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@s0ttarts: nooo, zgadzam się, ale ona to powiedziala jako odpowiedź na wpis, że nie powinna bać się AKURAT niskich mezczyzn, co jest statystycznie nieprawdą. Nadal podtrzymuje, że zle ja zrozumiales, ale w sumie niech broni się sama.