Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@perfect1995: Kiedyś mężczyźni byli idiotami przypisując dziurze dużą wartość.

Ale na szczęście zmądrzeli i wiedzą, że taka jak autorka jest warta na roksie 300 zł i ani grosza więcej ( ͡ ͜ʖ ͡) W związku z tym nie powinno się zabiegać o coś, co jest mało warte.

Czy odcięli byście sobie nogę za paczkę cukierków? Nie. Bo paczka cukierków jest bezwartościowa.

Tak trzymać Panowie (
  • Odpowiedz
@perfect1995 tylko żeby zrozumieć trzeba zrozumieć, że film odnosi się do mężczyzn a czym jest mężczyzna dla p0lki? 8/10 z dobra praca wszystko poniżej to śmiecie i nawet jakby pisali pierwsi j spełniali zachcianki nie są brani pod uwagę. Chodzi o pisanie czasów.
  • Odpowiedz
@perfect1995: Kiedys spotkalem sie z dziewczyna na randce. Na drugi dzien zero odzweu z jej strony a od znajomej ktora pracuje z jej koleżanką usłyszałem że "Jordi nie walczył o nią" :D No #!$%@?, to ja mam walczyć o 27letnia która nie potrafi napisać na drugi dzień? :D

#!$%@?ło, tym bardziej że są dziewczyny o które nie trzeba walczyć tylko same okazują zainteresowanie.
  • Odpowiedz
@perfect1995: Tak właściwie to zrównanie wszystkich obowiązków chociażby, obrony ojczyzny przez kobiety w razie W. Prowadziłoby do sytuacji w której nie miałby kto nam tych nowych Polaków rodzić. No ale, że obecnie kobiety mają coraz mniej dzieci, to może to być nie taki głupi pomysł.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W ogóle to o co chodzi z tym staraniem się o kogoś? Kurde, starać to się można o awans w pracy czy wyższą ocenę w szkole. To z góry zakłada, że jedna osoba jest wyżej i trzeba stawać na głowie, #!$%@?ć cuda na kiju, żeby ktoś łaskawie na nas spojrzał.


@Przegrywka_olaboga: Lepsza jest "walka o kogoś" XD

Bo niby z kim masz walczyć o kobietę? Z innymi facetami? A co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@perfect1995: wszystkie zdjęcia to takie dziewczyny mniej lub bardziej ładne, jednak bezsprzecznie emanujące patologią. Człowiek nie będzie pisał do byle kogo, bo widać od razu, że to strata czasu i energii na zabawianie kogoś, kto nie doceni żartu bardziej jak nadmiaru alkoholu i wulgaryzmów.
  • Odpowiedz
A czy o Tym można cokolwiek sądzić? :P Czego bym nie napisał, wyjdzie #incel #mgtow W pocie czoła damski półświatek pracował na taki właśnie męski półświatek.
Ja już nawet pominę kwestię poruszaną przez wyżej komentujących często, że nie warto się starać, bo kiedyś i kobiety były inne.
Dowalę w kierunku takim, że facet, jak czasem się znajduje taki, co wykazuje cechy "jak kiedyś" (z nagrania), to dziś może
  • Odpowiedz