Wpis z mikrobloga

@Jerry664: Pewnie jeszcze liściem, spracowaną dłonią potraktował. Jak mu się coś nie spodobało xd. A tak w ogóle "kiedyś" to pewnie umarłaby przy porodzie i każdy miałby pretensje, czemu musiała umrzeć?! Teraz Pan będzie musiał matki dla swojego dziecka szukać.
  • Odpowiedz
@perfect1995: Pamiętam jak pracowałem na recepcji w hostelu i Francuski same z siebie zagadywały, zapraszały na piwko, pytały czy nie zjem z nimi obiadu. Od razu dodam że mam typowo polską mordę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@perfect1995: przecież to już było tyle razy tłumaczone.
Mężczyźni walczyli o kobiety kiedyś i starali się o nie, bo były INNE (często lepsze) niż mężczyźni. Były uosobieniem pewnych szlachetnych cech, które trzeba pielęgnować i bronić.
Dziś kobiety pozbyły się już w większości właśnie tych "kobiecych" cech i upodobniły się zachowaniem do mężczyzn. W sumie to same o to zabiegały i tego chciały. Niestety tak samo jak nie stajesz na głowie
  • Odpowiedz
@perfect1995: takie laski powinny trafiać na odpowiednią liste żebym kiedyś sie z taką nie umówił bo to wstyd pokazac rodzinie czy znajomym, jeszcze ktoś znajdzie jej produkcje w internecie i wyjdzie że ja tez jestem takim debilem
  • Odpowiedz
@perfect1995 faceci potrafili walczyć o kobiety, które dodawały im coś więcej do życia niż swoją cipe.

Po co komu baba, która nie chce mieć dzieci i nie ma nic ciekawego do powiedzenia. W żaden sposób nie wzbogaci mojego życia - nawet nie potrafi gotować. Już lepiej mieć kumpli i chodzić na rokse.
  • Odpowiedz