Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: Pierwszy zryw przeciwko władzy komunistycznej to 28 czerwca 1956r., te całe tałatajstwo agenturalne co później tu napchano ma spore wpływy w Poznaniu i nadal poprzez promowanie odklejonych ideologii, chce okradać dalej Polaków.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Jak ja się cieszę że zwiałem z tego miasta, no ale plusem jest, że Poznań, w pojedynkę wysysa 90% takich odklejeńców z Wielkopolski, połowy Lubuskiego i Kujawsko-Pomorskiego. Jak Warszawkę, otoczyć wysokim murem i wszyscy odetchną, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. I niech sobie głosują na Jacusia.
  • Odpowiedz
ktoś tu chyba mieszał w kociołku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze w maju było tak:


@balticporter: Swoją drogą to niezła hipokryzja- pokazać się jako normalna osoba w kampanii wyborczej i pokazać swoje #!$%@? zaraz po wyborach.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 Prawdziwi Poznaniacy tego nie popierają i nigdy nie będą. Niestety, miasto przeżyło gigantyczny napływ ludzi z innych regionów a dzięki polityce Jaśkowiaka ludzie tu urodzeni wynoszą się poza metropolię. Studenci szturmujacy poznańskie uczelnie zostają i zmieniają to miasto w coraz większy lewacki chlew. Im jest ich więcej, tym więcej przybywa dzięki promocji miasta jako "przyjaznego". Sam byłem zaskoczony tuż przed moją wyprowadzką ilu nowo poznanych znajomych np. w pracy pochodzi
  • Odpowiedz