Wpis z mikrobloga

Kompletny bezsens.

@dzikireks: Dziecko obniża iq - poza tym weź #!$%@? teraz idź do piaskownicy lepić babki z dziećmi obcymi na próbę i tak przez 5 lat a potem pokaż jakie sukcesy w życiu osiągnąłeś rozwijając się w ten sposób, trzeba mieć bardzo małe ambicje żeby pisać że zabawa z dziećmi to coś ekstra - ekstra to jest lot w kosmos, rozwinięcie firmy jak bezos albo latanie prywatnym samolotem, równie dobrze
Pobierz
źródło: comment_16180011545hgsaI8f2YwexRC6vo97vh.jpg
@konrado12: No rzeczywiście argument akademicki xD

Pięcioletnie badania przeprowadzone przez naukowców z Indiana University wykazały, że iloraz inteligencji rodziców obniża się po narodzinach dziecka.
Szef zespołu badawczego dr Hosung Lee mówi: "Teraz już wiadomo dlaczego rodzice uważają swoje dziecko za najbystrzejsze w klasie, nawet jeśli nie potrafi ono do zliczyć do trzech. W ramach badań 173 pary dwukrotnie zdawały test na inteligencję - przed i po urodzeniu dziecka. Za drugim razem
Nie muszę być nosicielem AIDS żeby wiedzieć że to przesrane i mieć pojęcie że to niezbyt przyjemna choroba. ¯_(ツ)_/¯


@Zgrywajac_twardziela: HIV dzisiaj jest w pełni wyleczalny i mało kto choruje już na AIDS

To już nie to samo co 20 lat temu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@suqmadiq2ama:

"Nie macie pojęcia jakie to trudne" - jak się ma dwie lewe ręce to i wychowanie dziecka nie wyjdzie. Pewnie, że to nie łatwe, ale życie można sobie ułatwiać - np. dzieląc się obowiązkami z partnerem. Serio, możesz być matką 12h/dobę, drugie 12 może matkować ojciec (#pdk)

Te pozostałe 12h to praca i sen ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pięcioletnie badania przeprowadzone przez naukowców z Indiana University wykazały, że iloraz inteligencji rodziców obniża się po narodzinach dziecka.


@suqmadiq2ama: No tak, bo potrzeba 5 lat badań by stwierdzić że osoby przemęczone i niewyspane (pół roku po narodzinach dziecka) mają gorsze zdolności poznawcze, intelektualne i motoryczne. Następne badania wklej o tym że spożycie alkoholu wpływa na koncentrację.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: @dzikireks: Nie mam linków. Piszę swoje zdanie na ten temat. Wystarczy obserwować jak działa natura. Wszystko, absolutnie wszystko się rozmnaża. Zobacz do czego doprowadziła ewolucja, gdyby nie rozmnażanie, przekazywanie genów, ulepszanie organizmów w danym środowisku. To by nas nie było.

@tarushiba: Lubię takie dyskusje, gdzie od razu zaczyna się obrażanie kogoś i opisywanie jakim ktoś jest człowiekiem. Dlatego nie chce mi się dalej tobie odpowiadać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarushiba: ja tylko opisuję moją opinię, nie namawiam, nie przekonuję i nie zmuszam nikogo. Wiadomo, że posiadanie potomstwa jest wielkim wyzwaniem. Wystarczy oglądnąć program przyrodniczy, jak zwierzęta dwoją się i troją by wyrwać pannę, całą ewolucję przetransformowały się w coś co wg. jego partnera jest atrakcyjne. Zobacz jakie posiadają narzędzia "mordu" żeby przetrwać w walce z przeciwnikiem o dominację i późniejsze pokrycie wybranki. Można wymieniać. Po co to wszystko? dla zabawy?