Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: należę do tych szczęśliwych ludzi którzy w porę ogarnęli, że dziecko jest zbędne w życiu i można go przeżyć inaczej, robiąc co się chce i kiedy się chce. To prawdziwe szczęście.
  • Odpowiedz
Celem jest zostawienie czegoś po sobie, potomstwa.


@macgar: ale jak ktoś nie miał zbyt szczęśliwego życia to jedynie będzie patrzył jak potomek tak samo gnuśnieje z wiekiem, a to pewnie nie jest zbyt przyjemne, ani nie ma głębszego sensu
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama kiedyś spotykałem się z taką dupeczka która miała małego synka. Była bardzo spoko i ogólnie można było rzeźbić. Raz, po trochę dłuższej, ok3tyg znajomości, leżymy i gadamy o głupotach. Wtedy się okazało że dziecko ma dlatego, że któregoś dnia siedząc na Fejsie i przeglądając zdjęcia znajomych, rzuciła do swojego faceta "a może zrobimy sobie dziecko" i #!$%@?... Dla mnie czar prysł, to był jednak debil ale dobrze się z tym kryła.
  • Odpowiedz
@nobrain: Mnie szczęście daje wolność, poczucie tego, że mogę robić cokolwiek, na co mam ochotę. No i oczywiście pasje. I święty spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla innych może to być np. samorozwój. Uświadom sobie, że ludzie są różni i mają różne priorytety, mnie nie przekonasz, że życie z dzieckiem miałabym lepsze niż bez.

Urodzić się, przeżyć/przebalować życie i umrzeć to chyba nie jest naszym celem. Celem
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: No nikt jeszcze nie wymyślił sposobu na to by mieć ciastko i zjeść ciastko w tym wypadku zrobić dziecko i się nie narobić przy jego wychowaniu. Ergo mam prawo do bycia zmęczonym jak ty do bycia idiotą może nie jesteś nie wiem.
  • Odpowiedz
Mnie najbardziej przerażają ludzie, których największą ambicją życiową jest posiadanie dziecka. Zwłaszcza kobiety mają takie podejście.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: przekonywanie ludzi do czegokolwiek nie ma sensu, ciekawi mnie po prostu gdzie ludzie znajduja motywacje do zycia. z ta wolnoscia to troche poplynales, chociaz zaraz mnie wyprostujesz, ze dla kogos wolnosc to wybor restauracji albo miejsca na wakacje.
  • Odpowiedz