Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama:

Mnie najbardziej śmieszy jak ludzie nazywają bezdzietnych "egoistami" a jak zapytasz rozpłodowca o dzieci to zawsze jest "JA jestem dzięki nim szczęśliwy", "JA mam w końcu cel w życiu", "Dzięki nim JA mogłem się zmienić". xD
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Idz sie posmiej jeszcze ze sportowcow ktorzy sa zmeczeni po uprawianiu sportu, z ludzi ktorzy narzekaja na meczaca prace i z ludzi ktorzy narzekaja na kaca po imorezie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:

#!$%@? ludzi, którzy zwyczajnie nie byli na dziecko gotowi (może im się tylko wydawało).

- "W ogóle nie mam dla siebie czasu" - i dlatego pół dnia spędzam na dyskusjach na grupkach dla matek na FB, a mój timeline to #!$%@? tablica ogłoszeń bardziej aktualna niż strona Gratka.pl
- "Nie macie pojęcia jakie to trudne" - jak się ma dwie lewe ręce to i wychowanie dziecka nie wyjdzie. Pewnie, że
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: @Gorbo2004: podczas pandemii latasz z półrocznym dzieckiem? Rodzic roku.

Co do tego, że teraz śpi od 18 do 7 ( bez żadnych przerw, czy celowo pominales wstawanie w nocy?) to za tydzień może mu się odmienić i tyle będziesz miał ze spokoju
  • Odpowiedz
@Gorbo2004: To zazdroszczę. Ja zaczynam usypiać o 19, jeśli zaśnie to pospi 30 min, baterie naładuje i znowu kilka h nie śpi. Jak natomiast położę ja spac później o 22-23 to o 1 w nocy dopiero się zmęczy i śpi do 10 rano. Tysiące metod i prób na nic. Taki sobie rytm ustaliła. Także podumowaujac, każde dziecko jest inne, a wy się cieszcie z tego bo nie każdy ma tak samo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@suqmadiq2ama: Urodzić się, przeżyć/przebalować życie i umrzeć to chyba nie jest naszym celem. Celem jest zostawienie czegoś po sobie, potomstwa. Taka jest natura, tak nas zaprogramowała.
  • Odpowiedz
Dzieci wymagają dużo poświeceń ale w zamian dają jeszcze więcej szczęścia.


@Drakii: Musze przyznać, że jakoś niewiele się o tym szczęściu mówi. Słucham ludzi mających dzieci i nikt nigdy nie powiedział, że to super mieć dzieci. Mówią za to, że się nie wyspali, że nie ogarniają rzeczywistości, potem dziecko rośnie i narzekają, że znosi do domu wszystkie możliwe choroby z przedszkola, następnie zaczyna próby pyskówek i nie chce się uczyć/uczy się
  • Odpowiedz
@kaaban nie ma wstawania w nocy. Jedynie o 22 dostaje butelkę na śpiocha ( tak wiem próchnica butelkowa itd..) wstawaliśmy w nocy karmić pierwsze 9-10 tygodni.

Tak latam w środku pandemii - bo mogę. Wyspy Kanaryjskie ( obok Curaçao i Szwecji) były wtedy jako jedyne miejsca jeszcze oznaczone na żółto - czyli bezpieczne i można podróżować.
  • Odpowiedz