Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: Urodzić się, przeżyć/przebalować życie i umrzeć to chyba nie jest naszym celem. Celem jest zostawienie czegoś po sobie, potomstwa. Taka jest natura, tak nas zaprogramowała.


@macgar: Nas tak nie zaprogramowała, masz jakieś linki do poczytania na temat tego celu i zaprogramowania? Skąd taka informacja pochodzi?

Nie czepiam się po prostu chętnie bym się dowiedział czy jest dowód na to że życie ma sens i jesteśmy czymś więcej niż pleśnią
@suqmadiq2ama: obrazek w samo sedno. Jakos nie przemawia do mnie robienie sobie dzieciaka i rozstrzasanie problemow swiata siedmiolatka przez wiele lat. Przeciez cos takiego uwstecznia. Do tego jeszcze brak czasu na cokolwiek sensownego. Posiadanie dziecka to tak, jakby umrzec 20 lat wczesniej.

Kompletny bezsens.

@dzikireks: Dziecko obniża iq - poza tym weź #!$%@? teraz idź do piaskownicy lepić babki z dziećmi obcymi na próbę i tak przez 5 lat a
@suqmadiq2ama: Jako ojciec 2 miesięcznej córki, to uważam, że ten mem jest śmieszny i trochę nawet prawdziwy, ale mam wrażenie, że moje zmęczenie i brak czasu to raczej combo kolejne studia + nowa i trudna praca + dziecko. Jakby było samo dziecko, to by był całkowity luz. Mimo iż moja córka bardzo pragnie naszej uwagi. No i gdyby było faktycznie źle to bym nie marnował czas na wykop

Nie mogę się
@huntforfur: Ciekawe czego ma zazdrościć? Przecież zrobić dzieciaka to nic trudnego, tym bardziej jak ktoś już ma partnerkę/partnera. Ale po co, jak ktoś nie odczuwa potrzeby?

Urodzić się, przeżyć/przebalować życie i umrzeć to chyba nie jest naszym celem. Celem jest zostawienie czegoś po sobie, potomstwa. Taka jest natura, tak nas zaprogramowała.


@macgar: Chyba najgłupszy z możliwych argumentów do posiadania dzieci, serio. Taki nie wiem? Narcystyczny? Taki jesteś wspaniały, że musi