Wpis z mikrobloga

@huntforfur: Ziomek nie żeby coś, ale ja sobie skomentowałem tylko że ludzie odrzucający rodzicielstwo robią to często właśnie ze względu na świadomość jakie to jest trudne i wymagające. To Ty tu wyskakujesz do mnie z jakimiś andronami że niby czegoś zazdroszczę dzieciatym, później że szkoda że nie przekażę genów, jak ktoś tutaj do kogoś dzwoni to nie jestem to ja xD
  • Odpowiedz
to że znajdziesz trochę naukowców co miało te dzieci nic nie udowadnia, bo wśród największych ja znajdę nadal wielu co żadnych dzieci nie miało, i to często w czasach gdy "każdy" miał dzieci bo nie było anty a społeczeństwo było religijne. Nawet jeśli by wybrać te 100 największych osób to będzie wśród nich na pewno kilkadziesiąt bezdzietnych, a nawet gdyby przyjąć kilkanaście: wśród nizin 99% się rozmnaża, wśród wyżyn raz jest dziecko
konrado12 - > to że znajdziesz trochę naukowców co miało te dzieci nic nie udowadnia,...

źródło: comment_1618073731W384iNXJiu1nSj79ShRNdJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: po prostu uwielbiam, jak któreś z nas skrytykuje dzieci, albo to, z czym się wiąże rodzicielstwo i ktoś zaraz zarzuca, że to z zazdrości XD idąc tokiem myślenia kolegi powyżej, jak ktoś coś krytykuje, to znaczy, że zazdrości. Czyli jak ktoś krytykuje na przykład prostytucję, to znaczy, że zazdrości prostytutkom, albo tym, którzy do nich chodzą XD logika kolegi jest inwalidą.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Wynika z tego że prawie cały wykop zazdrości rządów PIS (σ ͜ʖσ)
A tak serio to masz 100% racji. Podasz argumenty przeciw to zaczyna się ta cała karuzela spi*****enia dzieciatych pod tytułem "odmieni Ci się", "dobrze że nie przekażesz swoich genów(tak jakbym sam tak nie uważał że to dobrze xD)", "hehe incelu i tak nie ruchasz" itd.
  • Odpowiedz
@konrado12:

Ok to proszę znajdź mi tylko 10 wielkich bezdzietnych.

Choćby w Wikipedii to znajdziesz taką listę(znalezienie dodatkowych 3 nie będzie problemem):

-Fryderyk II Wielki – król Prus
-Maria I Tudor – królowa Anglii
-Elżbieta I Tudor – królowa Anglii, zwana królową dziewicą
-George Washington – pierwszy prezydent Stanów Zjednoczonych
-Isaac Newton – angielski fizyk
-Leonardo da Vinci – włoski architekt, anatom, filozof, muzyk, pisarz i matematyk
-Adolf Hitler – kanclerz
  • Odpowiedz
Ok to proszę znajdź mi tylko 10 wielkich bezdzietnych


@konrado12: chyba jaja sobie robisz XD Nie wiem, da Vinci, Newton, Nietzsche, Tesla? Znajdź mi 12 osób przynajmniej porównywalnych z tą czwórką (nie znajdziesz) a i tak wyjdzie ci 25% bezdzietnych, czyli grubo powyżej średniej dla świata. Mogę wymieniać dalej, de Bouvoir, Platon, Michał Anioł, Schubert, Spinoza a to tylko z głowy...
w twoim czytaniu statystyki jest jeden drobny błąd: planujących. Znajdź
  • Odpowiedz
chyba jaja sobie robisz XD Nie wiem, da Vinci, Newton, Nietzsche, Tesla? Znajdź mi 12 osób przynajmniej porównywalnych z tą czwórką (nie znajdziesz) a i tak wyjdzie ci 25% bezdzietnych, czyli grubo powyżej średniej dla świata. Mogę wymieniać dalej, de Bouvoir, Platon, Michał Anioł, Schubert, Spinoza a to tylko z głowy...


@Faraluch: chciałeś 12 masz 13: Darwin, Einstein, Hawking, Napoleon, Szekspir, Lincoln, Lefferson, Kolumb, Mozart, Picasso, Van Gogh, Monet, Salvador Dali,
  • Odpowiedz