Wpis z mikrobloga

@rrobot:

ale nie wiesz jak czuje się osoba mająca AIDS czy z opisu wiesz?

No wiem, nie doświadczyłem tego empirycznie, ale wiem jakie są objawy i odczucia takiej osoby ¯\(ツ)_/¯
W przypadku dziecka tak właściwie nawet nie muszę mieć dziecka żeby doświadczyć tych wszystkich niedogodności. Mogę spać za mało i doświadczę niewyspania(doświadczyłem, nic przyjemnego), wrzask dziecka mam czasem za ścianą więc też znam z autopsji, podobnie z robieniem czegoś na
@suqmadiq2ama yyy mam 7 miesięczną córkę. Od 2 miesięcy śpi w swoim pokoju - kładziemy ją spać o 18 a wstaje 7-8 więc mamy cały wieczór dla siebie. W dzień grzeczna energiczna, nie marudzi nie trzeba przy nie skakać. Od kiedy się urodziła była z nami już na Lanzarote, Teneryfie i po świętach w Polsce. Lubi latać, pływać i jeździć w foteliku czy na krzesełku w rowerze. Nie czaje jak ludzie mogą
@Gorbo2004:

yyy mam 7 miesięczną córkę. Od 2 miesięcy śpi w swoim pokoju - kładziemy ją spać o 18 a wstaje 7-8 więc mamy cały wieczór dla siebie. W dzień grzeczna energiczna, nie marudzi nie trzeba przy nie skakać. Od kiedy się urodziła była z nami już na Lanzarote, Teneryfie i po świętach w Polsce. Lubi latać, pływać i jeździć w foteliku czy na krzesełku w rowerze. Nie czaje jak ludzie