Wpis z mikrobloga

@MikiGRU:

hmmm to ja bym raczej powiedział o tobie xD ty do mnie napisałes Mordo


Tak, bo założyłeś że jak ktoś się "wychował na yt" (cokolwiek to znaczy, i gdziekolwiek to właściwie miało miejsce") to jest ignorantem.

To jest takie strasznie boomerskie myślenie jakby jedne medium było gorsze od drugiego, tylko dlatego, że jest inne.
@innv z tym, żeby nigdy chleba nie brakło coś jest, moja babcia po wojnie ma taką manie, że musi mieć chleb w domu i koniec, pół bochenka zostaje, to już kupuje następny ¯_(ツ)_/¯
Mam sąsiada, który w zamkniętym pomieszczeniu na klucz z pojemnikami na śmieci, za siatką na terenie bloku (nie ma dostępu nikt z zewnątrz) wiesza chleb nad pojemnikiem na bio ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś opiszę tu sprawie jak sie rozwinie.


@izydorczyk-sebastian no, bo może ktoś ma znajomego co ma rolę i oddaje mu? U mnie w bloku też jeden chłop zbierał dla kogoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Teraz ci wytłumaczę jak dziecku, nie chodzi o to że młodzi nie całują chleba tylko o to by nie wyśmiewać ludzi którzy zaznali prawdziwego głodu i (nawet przesadnie) szanują jedzenie


@MikiGRU: Tutaj jest raczej wyśmiewane modlenie sie do chleba a nie względny szacunek do jedzenia. Mój pradziadek też przeżył wojnę i też lubi #!$%@?ć tygodniowy chleb, nic do tego nie mam, ale modlenie sie bo chleb upadł na ziemie to już